Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 листопада 2018, 09:31

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Вибори Президента України - Верховного Головнокомандувача ЗСУ відбудуться 31 березня наступного року, і його обиратиме не Москва, а виключно український народ»

 


26 листопада Перший віце-спікер Ірина Геращенко під час позачергового засідання Верховної Ради України звернулась до керівників депутатських фракцій і груп Парламенту із закликом підтримати рішення щодо введення воєнного стану у зв’язку з черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбулась 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів ВМС Збройних Сил України. 

Ірина Геращенко зазначила, що внаслідок збройного нападу на військові катери Військово-морських сил України були захоплені військовослужбовці - Артеменко Андрій, 1994 р.н., Сорока Василь, 1991 р.н., Ейдер Андрій 1999 р.н.

«Сьогодні ми всі пишаємось нашими військовослужбовцями, які здійснили супротив російському агресору», - наголосила І. Геращенко.

Звертаючись до керівників депутатських фракцій і груп Парламенту, Ірина Геращенко засудила той факт, що питання територіальної цілісності та суверенітету цікавлять представників окремих політичних сил у Парламенті менше, аніж питання президентських виборів в Україні. Вона наголосила, що сьогодні у м. Нью-Йорк, США, відбувалось засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку із загостренням ситуації в Керченській протоці та повідомила, що, на жаль, Парламент не спромігся ухвалити позитивне рішення до початку засідання. Ірина Геращенко також назвала символічним, що під час засідання РБ ООН представник РФ в ООН також висловив позицію про те, що Україна має намір ввести воєнний стан виключно задля перенесення виборів.    

«Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня наступного року. Важливо, що не Москва, а виключно український народ обиратиме Президента України - Верховного Головнокомандувача ЗСУ», - заявила політик.

Ірина Геращенко закликала підтримати рішення щодо ведення воєнного стану. За результатами розгляду проект Закону «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»» (№9338) був підтриманий 276  голосами «за».

Також під час позачергового засідання Парламент ухвалив рішення щодо проведення президентських виборів 31 березня 2019 року та підтримав Постанову «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу у зв'язку з черговим актом агресії Російської Федерації проти України» №9341 від 26.11.2018.