Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 вересня 2018, 16:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Рахункова Палата України налаштована на виконання завдань з підвищення ефективності проведення зовнішніх аудитів державних фінансів з урахуванням міжнародних стандартів», - Валерій Пацкан

  

Валерій Пацкан у п’ятницю зустрівся зі спікером парламенту Албанії, м.Тирана.

Україна та Албанія повинні розвивати двосторонні відносини на державному, урядовому та міжвідомчому рівнях. Про це заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан під час зустрічі із спікером парламенту Республіки Албанія Грамозом Ручі в рамках робочого візиту до Албанії.

Валерій Пацкан наголосив, що поглиблення відносин дозволить ефективніше використовувати можливості обох країн у співпраці в низці сфер. Зокрема, зауважив Голова Рахункової палати, потенціал торгово-економічних зв'язків України та Албанії не відповідає значному потенціалу обох країн. «І ми маємо змінити цю ситуацію», - сказав Валерій Пацкан.

Він також нагадав, що у червні у Києві була підписана Угода про співробітництво між Рахунковою палатою України та Державним Вищим аудитом Республіки Албанія. Валерій Пацкан висловив впевненість, що ця Угода дасть можливість вищим органам аудиту України та Албанії значно розширити співпрацю. «Перед оновленим складом Рахункової палати стоїть завдання з підвищення ефективності проведення зовнішніх аудитів державних фінансів з урахуванням міжнародних стандартів. Ми зацікавлені у обміні досвідом з вищими органами аудиту інших країн, в тому числі з Албанією», - сказав Валерій Пацкан.

Голова Рахункової палати також висловив вдячність Албанії за її принципову позицію відносно територіальної цілісності України. «Україна переживає дуже складний період. І ми вдячні Албанії за підтримку наших дій щодо відстоювання незалежності та суверенітету країни», - сказав Валерій Пацкан.

В свою чергу спікер парламенту Республіки Албанія Грамоз Ручі наголосив, що візит Голови Рахункової палати є важливим для розвитку співпраці між двома країнами. Він нагадав, що Україна та Албанія завдяки значним зусиллям обох сторін підписали угоду про безвізовий режим. Однак, додав він, Україна та Албанія нарешті повинні розпочати роботу щодо відкриття своїх представництв на території обох країн. Крім того, наголосив Грамоз Ручі, наші країни мають спільну стратегічну мету - членство в Євросоюзі, і тому вкрай важливо на цьому шляху підтримувати одне одного. Він також додав, що Україна зацікавлена у членстві в НАТО, і тому Албанія в цьому питанні готова ділитися своїм досвідом.

Зі свого боку Голова Рахункової палати Валерій Пацкан запевнив, що поінформує керівництво України про пропозиції Албанії щодо інтенсифікації співпраці наших країн.

У зустрічі також взяли участь члени Рахункової палати Ірина Іванова та Ігор Яремчук і начальник управління розвитку міжнародного співробітництва Михайло Толстанов.