Новини

25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше
24 лютого 2020, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 24 лютого розпочав офіційний візит до Латвії

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 серпня 2018, 09:49

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «У питанні пошуку зниклих безвісти має бути виключно гуманітарний аспект та жодної політики»

 
Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у відкритті інсталяції «Застиглі в очікуванні» 30 серпня 2018 року, організатором якої виступили представники делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.
Інсталяція має на меті звернути увагу до питання пошуку зниклих безвісти та  закликати до більш рішучих дій заради родин тих, хто зник безвісти внаслідок збройної агресії Росії проти України.
Перший віце-спікер подякувала за активну співпрацю керівнику делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Алану Ешліманну, представникам Уряду, СБУ та військовослужбовцям, які залучені до процесу пошуку, а також висловила своє співчуття родинам зниклих безвісти.
У своєму виступі політик зазначила, що Уряд має докласти усіх зусиль заради імплементації норм Закону України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти». Зокрема, за її словами у встановлені Законом строки має бути створено Єдиний державний реєстр осіб, зниклих безвісти, а також Комісію з пошуку осіб зниклих безвісти, до роботи якої будуть залучені представники Уряду, міжнародних та громадських організацій. Перший віце-спікер зауважила, що до повноважень Комісії також входитиме питання комунікації та підтримки родин,  зниклих безвісти. Ірина Геращенко висловила переконання, що родини зниклих безвісти потребують уваги та підтримки зі сторони Держави. 
Під час заходу представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ І. Геращенко наголосила, що українська сторона під час робочих засідань в Мінську і надалі наполягатиме на створенні тристороннього формату пошуку зниклих безвісти, за участі представників МКЧХ.
Також Ірина Геращенко закликала представників міжнародних організацій, зокрема МКЧХ та ОБСЄ, апелювати до РФ із вимогою делегувати своїх представників для започаткування роботи нового формату пошуку зниклих безвісти.