Новини

19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 квітня 2013, 12:33

Інформація про письмову реєстрацію народних депутатів України сьомого скликання на пленарному засіданні Верховної Ради України 4-го квітня 2013 року у приміщенні Верховної Ради України за адресою: місто Київ, вул. Банкова, 6-8


 

Інформація про письмову реєстрацію народних депутатів фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Верховній Раді України сьомого скликання


Письмово зареєструвалися:

1.            Азаров Олексій Миколайович

2.            Аркаллаєв Нуруліслам Гаджиєвич

3.            Атрошенко Владислав Анатолійович

4.            Баграєв Микола Георгійович

5.            Байсаров Леонід Володимирович

6.            Балицький Євген Віталійович

7.            Бандуров Володимир Володимирович

8.            Барвіненко Віталій Дмитрович

9.            Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

10.         Безбах Яків Якович

11.         Бережна Ірина Григоріївна

12.         Березкін Станіслав Семенович

13.         Білий Олексій Петрович

14.         Біловол Олександр Миколайович

15.         Благодир Юрій Анатолійович

16.         Близнюк Анатолій Михайлович

17.         Бобков Олександр Михайлович

18.         Бобов Геннадій Борисович

19.         Богословська Інна Германівна

20.         Богуслаєв Вячеслав Олександрович

21.         Бойко Володимир Семенович

22.         Бондар Віктор Васильович

23.         Бондаренко Олена Анатоліївна

24.         Борт Віталій Петрович

25.         Боярський Юрій Іванович

26.         Брайко Сергій Борисович

27.         Буряк Сергій Васильович

28.         Бутківський Віктор Володимирович

29.         Бушко Іван Іванович

30.         Васадзе Таріел Шакрович

31.         Васильєв Геннадій Андрійович

32.         Васильєв Олександр Андрійович

33.         Ващук Катерина Тимофіївна

34.         Вечерко Володимир Миколайович

35.         Волков Олександр Анатолійович

36.         Волков Олександр Михайлович

37.         Воропаєв Юрій Миколайович

38.         Гайдош Іштван Ференцович

39.         Герега Олександр Володимирович

40.         Гержов Юрій Іванович

41.         Герман Ганна Миколаївна

42.         Гєллєр Євгеній Борисович

43.         Гіршфельд Анатолій Мусійович

44.         Глазунов Сергій Миколайович

45.         Гончаров Анатолій Дмитрович

46.         Горохов Сергій Олександрович

47.         Гриневецький Сергій Рафаїлович

48.         Груба Григорій Іванович

49.         Грушевський Віталій Анатолійович

50.         Гузенко Костянтин Олександрович

51.         Дейч Борис Давидович

52.         Демидко Володимир Миколайович

53.         Демішкан Володимир Федорович

54.         Демянко Микола Іванович

55.         Денисенко Анатолій Петрович

56.         Деркач Андрій Леонідович

57.         Джига Микола Васильович

58.         Дзоз Віталіна Олексіївна

59.         Дмитрук Микола Ілліч

60.         Добкін Дмитро Маркович

61.         Долженков Олександр Валерійович

62.         Дудка Володимир Володимирович

63.         Дудка Олександр Іванович

64.         Дунаєв Сергій Володимирович

65.         Єгоров Олександр Миколайович

66.         Єдін Олександр Йосипович

67.         Єфремов Олександр Сергійович

68.         Жванія Давид Важаєвич

69.         Жеребнюк Віктор Миколайович

70.         Жук Микола Васильович

71.         Журавський Віталій Станіславович

72.         Задорожний Вячеслав Казимирович

73.         Зарубінський Олег Олександрович

74.         Зац Олександр Вікторович

75.         Звягільський Юхим Леонідович

76.         Зубик Володимир Володимирович

77.         Ільюк Артем Олександрович

78.         Іоффе Юлій Якович

79.         Калетнік Григорій Миколайович

80.         Кальцев Сергій Федорович

81.         Калюжний Віталій Анатолійович

82.         Карташов Євген Григорович

83.         Кацуба Сергій Володимирович

84.         Кий Сергій Вікторович

85.         Ківалов Сергій Васильович

86.         Кінах Анатолій Кирилович

87.         Кіссе Антон Іванович

88.         Клімов Леонід Михайлович

89.         Клюєв Сергій Петрович

90.         Коваль Олександр Іванович

91.         Ковач Василь Ілліч

92.         Козуб Олександр Андрійович

93.         Колесніков Борис Вікторович

94.         Колесніченко Вадим Васильович

95.         Корж Павло Петрович

96.         Коржев Анатолій Леонідович

97.         Крук Юрій Борисович

98.         Кузьменко Сергій Анатолійович

99.         Кузьмук Олександр Іванович

100.       Кулініч Олег Іванович

101.       Кунченко Олексій Петрович

102.       Ландик Валентин Іванович

103.       Ланьо Михайло Іванович

104.       Левченко Микола Олександрович

105.       Лелюк Олексій Володимирович

106.       Литвинов Леонід Федорович

107.       Лук'янов Владислав Валентинович

108.       Льовочкіна Юлія Володимирівна

109.       Любоненко Юрій Вікторович

110.       Лютікова Валентина Іванівна

111.       Макеєнко Володимир Володимирович

112.       Малишев Володимир Степанович

113.       Мальцев Володимир Олександрович

114.       Марков Ігор Олегович

115.       Мартовицький Артур Володимирович

116.       Матвієнков Сергій Анатолійович

117.       Медяник Володимир Юрійович

118.       Мельник Станіслав Анатолійович

119.       Мельниченко Володимир Володимирович

120.       Мельничук Лариса Юріївна

121.       Мирний Іван Миколайович

122.       Мироненко Михайло Іванович

123.       Мисик Володимир Юрійович

124.       Мірошниченко Юрій Романович

125.       Молоток Ігор Федорович

126.       Момот Олександр Іванович

127.       Морозенко Євгеній Вадимович

128.       Москаленко Ярослав Миколайович

129.       Мошак Сергій Миколайович

130.       Мураєв Євгеній Володимирович

131.       Мхітарян Нвєр Мнацаканович

132.       Наконечний Володимир Леонтієвич

133.       Нетецька Олена Анатоліївна

134.       Нечаєв Олександр Ігоревич

135.       Ничипоренко Валентин Миколайович

136.       Олійник Володимир Миколайович

137.       Омельченко Валерій Павлович

138.       Омельянович Денис Сергійович

139.       Онищенко Олександр Романович

140.       Опанащенко Михайло Володимирович

141.       Остапчук Віктор Миколайович

142.       Павлов Костянтин Юрійович

143.       Парасків Олег Дмитрович

144.       Пехов Володимир Анатолійович

145.       Пилипенко Володимир Пилипович

146.       Писаренко Валерій Володимирович

147.       Пінчук Андрій Павлович

148.       Повалій Таїсія Миколаївна

149.       Поляков Василь Леонідович

150.       Поляченко Юрій Володимирович

151.       Пономарьов Олександр Сергійович

152.       Пономарьов Андрій Вікторович

153.       Попеску Іван Васильович

154.       Пресман Олександр Семенович

155.       Продивус Володимир Степанович

156.       Пшонка Артем Вікторович

157.       Развадовський Віктор Йосипович

158.       Риженков Олександр Миколайович

159.       Рудьковський Микола Миколайович

160.       Сальдо Володимир Васильович

161.       Самойленко Юрій Павлович

162.       Святаш Дмитро Володимирович

163.       Селіваров Андрій Борисович

164.       Семенюк Артем Олексійович

165.       Скубашевський Станіслав Валеріанович

166.       Смітюх Григорій Євдокимович

167.       Солошенко Микола Павлович

168.       Сорока Микола Петрович

169.       Стоян Олександр Миколайович

170.       Струк Володимир Олексійович

171.       Ступак Іван Іванович

172.       Сухий Ярослав Михайлович

173.       Табачнік Яків Піневич

174.       Тедеєв Ельбрус Сосланович

175.       Тихонов Віктор Миколайович

176.       Тігіпко Сергій Леонідович

177.       Труханов Геннадій Леонідович

178.       Турманов Віктор Іванович

179.       Фабрикант Світлана Самуілівна

180.       Федоряк Геннадій Дмитрович

181.       Фельдман Олександр Борисович

182.       Фурсін Іван Геннадійович

183.       Хмельницький Василь Іванович

184.       Хомутиннік Віталій Юрійович

185.       Царьов Олег Анатолійович

186.       Циркін Ігор Маркович

187.       Чертков Юрій Дмитрович

188.       Чечетов Михайло Васильович

189.       Чуб Володимир Євгенович

190.       Шаблатович Олег Миколайович

191.       Шаповалов Юрій Анатолійович

192.       Шаров Ігор Федорович

193.       Шатворян Вілен Григорович

194.       Шенцев Дмитро Олексійович

195.       Шипко Андрій Федорович

196.       Шкіря Ігор Миколайович

197.       Шпенов Дмитро Юрійович

198.       Шуфрич Нестор Іванович

199.       Щербань Артем Володимирович

200.       Янукович Віктор Вікторович

201.       Яценко Антон Володимирович

 

Інформація про письмову реєстрацію народних депутатів фракції Комуністичної партії України


Письмово зареєструвалися:

1.            Алексєєв Ігор Вікторович

2.            Бабич Вікторія Володимирівна

3.            Байдюк Лариса Макарівна

4.            Баландін Сергій Вікторович

5.            Бідьовка Володимир Анатолійович

6.            Борита Ольга Василівна

7.            Буховець Олег Юлійович

8.            Герасимчук Михайло Іванович

9.            Голуб Олександр Володимирович

10.         Гончаров Сергій Васильович

11.         Гордієнко Сергій Володимирович

12.         Губар Віктор Іванович

13.         Дзарданов Микола Сергійович

14.         Дорохов Антон Миколайович

15.         Зубчевський Олександр Петрович

16.         Калетник Оксана Миколаївна

17.         Кілінкаров Спірідон Павлович

18.         Кудря Володимир Іларіонович

19.         Левченко Ольга Володимирівна

20.         Мармазов Євген Васильович

21.         Мартинюк Адам Іванович

22.         Матвєєв Валентин Григорович

23.         Михайленко Ольга Дмитрівна

24.         Парубок Омелян Никонович

25.         Присяжнюк Олександр Андрійович

26.         Самойленко Василь Петрович

27.         Симоненко Петро Миколайович

28.         Скарбовійчук Руслан Володимирович

29.         Спіріна Ірина Дмитрівна

30.         Топалов Сергій Валерійович

31.         Цибенко Петро Степанович

32.         Шугало Роман Васильович

 

 

Інформація про письмову реєстрацію народних депутатів сьомого скликання, що не входять до складу жодної фракції


Письмово зареєструвалися:

1.            Єремеєв Ігор Миронович

2.            Івахів Степан Петрович

3.            Калєтнік Ігор Григорович

4.            Лабазюк Сергій Петрович

5.            Мартиняк Сергій Васильович

6.            Мошенський Валерій Захарович

7.            Палиця Ігор Петрович

8.            Рибак Володимир Васильович

9.            Рибаков Ігор Олександрович

10.         Табалов Андрій Олександрович

11.         Табалов Олександр Миколайович

 

 

 

Всього письмово зареєструвалися 244 депутати