Новини

02 червня 2020, 12:14

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
02 червня 2020, 12:10

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи"

докладніше
02 червня 2020, 11:56

Прийнято Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із реформою прокуратури та змінами у системі судоустрою України"

докладніше
02 червня 2020, 11:33

Прийнято Постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, Урядів і Парламентів держав світу щодо вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу та засудження порушень Російською Федерацією, як державою-агресором, прав і свобод кримськотатарського народу"

докладніше
02 червня 2020, 11:30

Проведено засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

докладніше
02 червня 2020, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 08:59

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбулася парламентська онлайн-конференція з нагоди 70-тиріччя Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
02 червня 2020, 08:31

У Верховній Раді України започаткували онлайн-екскурсії

докладніше
01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 травня 2020, 19:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Стартувало публічне обговорення законопроекту щодо вдосконалення сфери адмінпослуг

 
22 травня 2020 року відбулося публічне обговорення законопроекту № 2679 у сфері адміністративних послуг. За його результатами будуть підготовлені та опубліковані можливі правки до розгляду законопроекту в другому читанні.

«Цей законопроект дуже важливий, бо стосується кожної громади та має забезпечити надання якісних адміністративних послуг для громадян.  Ще 13 травня він був включений до порядку денного та отримав підтримку в 261 голос народних депутатів. Зацікавлення цим законопроектом величезне. Будемо намагатися якнайшвидше ухвалити його в другому читанні», - зазначила Лариса Білозір, голова підкомітету з питань адміністративних послуг та адміністративних процедур Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

За словами народного депутата, буде створена робоча група для роботи над правками. До неї увійдуть члени профільного підкомітету, Апарату Верховної Ради України, Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, неурядових та міжнародних організацій, науковців, експерти.

Лариса Білозір розповіла про основні новели законопроєкту. Серед них: трансформація Центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрацій (далі – ЦНАП) у ЦНАПи органів місцевого самоврядування. Всього це 794 ЦНАПів, які будуть трансформовані в 952 нових точки доступу в органах місцевого самоврядування. Також заплановано інтегрувати у ЦНАП всі адміністративні послуги, що надаються органом, який його утворив, а також адміністративні послуги, які надаються територіальними органами центральних органів виконавчої влади.

Також Лариса Білозір акцентувала увагу на тому, що наразі немає закону про адміністративний збір, тому його потрібно також напрацьовувати.   

Свої зауваження й пропозиції надав Віктор Тимощук, головний експерт з адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою».

Захід організувала  Програма «U-LEAD з Європою». До онлайн обговорення долучилося понад 100 учасників з різних куточків України, представники міністерств, об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, експерти з питань адміністративних послуг.