Новини

07 квітня 2020, 13:00

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг: Укладення договорів між споживачами та виконавцями комунальних послуг відтерміновано через карантин

докладніше
06 квітня 2020, 17:24

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів перше засідання у режимі відеоконференції

докладніше
06 квітня 2020, 12:00

Комітет з питань інтеграції України з ЄС на засіданні в онлайн режимі розглянув законопроекти на їх відповідність праву ЄС та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію

докладніше
04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 18:46

Комітет з питань правоохоронної діяльності спільно з Генеральною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро та Антикорупційною ініціативою Європейського союзу провели веб-конференцію на тему «Система електронного кримінального провадження eCase»

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 березня 2020, 17:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Інформація про особистий прийом громадян за період з 2 по 12 березня

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій у Верховній Раді України в приймальні Верховної Ради України під час роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (за період з 2 по 12 березня 2020 року).

Відповідно до графіка особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України у звітному періоді в приймальні Верховної Ради України відбулися три із чотирьох запланованих особистих прийомів громадян.

Прийоми, що відбулися, були проведені: першим заступником голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Галайчуком В.С. (прийняв дев’ять осіб), заступником голови депутатської фракції Політичної Партії «ГОЛОС» у Верховній Раді України дев’ятого скликання Железняком Я.І. та членом цієї фракції народним депутатом України Юрчишиним Я.Р. (прийняли 11 осіб), членами депутатської фракції Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ» народними депутатами України Верещук І.А., Гринчук О.А., Каптєловим Р.В., Клочком А.А., Костюхою А.В, Кривошеєвим І.С., Мошенець О.В., Павловським П.І., Подгорною В.В., Руденко О.С., Соломчуком Д.В., Тістиком Р.Я., Яременком Б.В. (прийняли 63 особи).

Всього до народних депутатів України звернулися 83 відвідувачі, більшість з яких – жителі м. Києва (51 особа). До приймальні Верховної Ради України зверталися переважно пенсіонери – 40, особи з інвалідністю І-ІІI груп – 16, ветерани праці та безробітні – по дев’ять, матері-героїні та діти війни – по двоє.

Відвідувачі під час особистих прийомів подали 91 звернення, з яких 85 індивідуальних та шість колективних, 64 – письмових та 27 усних. Загалом громадянами у зверненнях до народних депутатів України було порушено 206 питань, найактуальнішими з яких виявилися питання: забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання корупції – 63, або 31 % загальної кількості питань; соціальної політики та соціального захисту населення – 22, або 11 %; житлової політики – 19, або 9 %; комунального господарства – 17, або 8 %; діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України –

14, або 7 %.

Усі письмові звернення громадян опрацьовуються у секретаріаті Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом та секретаріатах відповідних депутатських фракцій у Верховній Раді України.

На прохання керівництва Комітету з питань правоохоронної діяльності особистий прийом громадян, запланований на 12 березня, перенесено на 14 травня 2020 року.

Відділ з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України