Новини

02 червня 2020, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 08:59

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбулася парламентська онлайн-конференція з нагоди 70-тиріччя Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
02 червня 2020, 08:31

У Верховній Раді України започаткували онлайн-екскурсії

докладніше
01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 березня 2020, 17:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Розпочалася програма стажування молодих фахівців з Німеччини у Верховній Раді України

У Верховній Раді України розпочалося стажування випускників вищих навчальних закладів Німеччини.

З цієї нагоди відбулася зустріч учасників Програми з представниками структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України та секретаріатів парламентських комітетів, де проходитимуть стажування молоді фахівці.

Керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України Тетяна Пажитнова у вітальному слові зауважила, що Програма стажування німецької молоді в українському парламенті реалізовується відповідно до Меморандуму про співпрацю між Апаратом Верховної Ради України, Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Громадською організацією «Ліга інтернів».

Вона зазначила, що третій рік поспіль триває реалізація чудової ідеї стажування молодих фахівців з Німеччини у Верховній Раді України. «Сподіваюся, що ваше стажування буде для вас корисним і практичним. Ви маєте можливість зануритися в роботу, у турборежим Верховної Ради України, в якому вона зараз перебуває. Ви будете стажуватися у різних підрозділах Апарату Верховної Ради України, зможете ознайомитися з роботою як секретаріатів комітетів парламенту, так і структурних підрозділів Апарату Верховної Ради, зокрема в Інформаційному управлінні Апарату. Ви зможете долучитися до роботи, яку здійснюють фахівці Апарату», - сказала Тетяна Пажитнова, звертаючись до учасників Програми стажування і побажала їм успіхів, щоб стажування було для них цікавим і запам’яталося надовго.

Керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України розповіла про подальшу роботу в рамках Меморандуму та висловила сподівання, що незабаром молоді фахівці Апарату Верховної Ради України матимуть змогу також пройти стажування і ознайомитися з роботою Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина.

Представник Посольства ФРН поінформувала, що коли чотири роки тому у Посольстві з’явилася ідея започаткувати стажування німецької молоді в Україні, ніхто не сподівався, що цей проект буде настільки послідовним, настільки масштабним і настільки тривалим. «Це був експеримент, успішність якого не може не радувати», - сказала представник Посольства і додала: «Тоді ми навіть не могли уявити, що стільки молодих людей виявлять інтерес до політичної ситуації в Україні і, не зважаючи на мовний фактор, будуть готові інвестувати півроку свого життя в цей досвід». Вона висловила вдячність Апарату Верховної Ради і зауважила, що для тих 12 молодих людей, які пройшли стажування в українському парламенті, Україна назавжди знайшла своє місце в їхньому серці.

Представники секретаріатів профільних парламентських комітетів, де проходитимуть стажування німецькі фахівці, розповіли про законотворчу роботу, яка триває в Комітетах. Йшлося, зокрема, про ратифікаційні проекти, про роботу з імплементації українського законодавства до законодавства ЄС, про діяльність міжпарламентських делегацій Верховної Ради України, а також про підготовку до проведення у Верховній Раді України Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору. Вони запросили учасників Програми стажування долучитися до засідань Комітетів з питань інтеграції України з Європейським Союзом, з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, а також з питань освіти, науки та інновацій.

У свою чергу, учасники Програми стажування подякували Апарату Верховної Ради України за можливість отримати професійний досвід і знання у стінах українського парламенту – у центрі політичного життя України.

Перед початком стажування молоді люди з Німеччини поліпшили свої знання української мови завдяки двотижневому інтенсивному мовному курсу. Окрім стажування вони також братимуть участь у програмі для українських інтернів, яка організовується ГО «Ліга інтернів» та передбачає низку культурних заходів, а також зустрічі у форматі дискусій з українськими політиками, журналістами і представниками громадянського суспільства.