Новини

02 червня 2020, 12:15

Газета Верховної Ради «Голос України» започаткувала рубрику «30 років Декларації про державний суверенітет»

докладніше
02 червня 2020, 12:14

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
02 червня 2020, 12:10

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи"

докладніше
02 червня 2020, 11:56

Прийнято Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із реформою прокуратури та змінами у системі судоустрою України"

докладніше
02 червня 2020, 11:49

Прийнято Постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору""

докладніше
02 червня 2020, 11:33

Прийнято Постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, Урядів і Парламентів держав світу щодо вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу та засудження порушень Російською Федерацією, як державою-агресором, прав і свобод кримськотатарського народу"

докладніше
02 червня 2020, 11:30

Проведено засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

докладніше
02 червня 2020, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 08:59

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбулася парламентська онлайн-конференція з нагоди 70-тиріччя Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
02 червня 2020, 08:31

У Верховній Раді України започаткували онлайн-екскурсії

докладніше
01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 березня 2020, 16:48

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося нагородження Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування

 

В урочистій церемонії взяли участь Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін і члени Комітету, керівник Апарату Верховної Ради Вячеслав Штучний, лауреати Премії Верховної Ради.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, відкриваючи захід, відзначив значне оновлення Верховної Ради. «Якщо ми говоримо про оновлення Верховної Ради, воно більш ніж серйозне - 82% нових облич. Дійсно, важливо, щоб оновлення не впливало на якість роботи Верховної Ради, але я думаю, що і 82, і 18 до цього прикладають максимум зусиль, щоб ми мали можливість говорити про те, що Верховна Рада і молода, і якісна».

Д.Разумков зазначив, що «це той позитивний приклад, що можуть бути зміни, зміни достатньо швидкі і в суспільстві, і в політиці, і це той приклад, що в політику можна потрапити, в політику можна прийти, в політиці можна навчатися, в політиці можна співпрацювати, досягати успіхів і це буде стимулювати і вас для того, щоб рухатися далі».

Голова Верховної Ради також звернув увагу на те, що останнім часом чомусь не було таких зустрічей, не було тієї підтримки з боку Верховної Ради молоді, і висловив сподівання, що це стане ще однією доброю традицією.

«Все, що ми не робимо, ми робимо для того, щоб держава змінювалася, це можливість того, що молоді спеціалісти будуть приходити в різні інституції. Дехто з вас вже був депутатом місцевих рад, дехто, я впевнений буде, бажаю вам досягнення нових успіхів на професійному, науковому, спортивному та будь-якому іншому напрямку свого життя», - підкреслив Д.Разумков.

Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін, вітаючи учасників церемонії, відзначив, що Комітет зараз розробляє проект Постанови, якою буде підвищено суму цієї премії. За його словами, у Комітеті наразі розробляється законопроект щодо молодіжної політики. Комітет також продовжить практику висування талановитої молоді на здобуття Премії Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України Д.Разумков вручив лауреатам Премії дипломи.

Премією Верховної Ради за активне сприяння процесам державотворення, розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, значні результати у вирішенні правових і соціальних питань нагороджено: Тетяну Баранову, головного спеціаліста відділу з питань молоді управління молоді, фізичної культури, молоді і спорту Запорізької обласної державної адміністрації; ГО «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини», Романа Жебчука, голову Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих учених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Володимира Зиля, Голову громадської організації «Центр суспільних дій «Сівітас», Вікторію Лисянську, студентку Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Молодіжну громадську організацію "Молодь та діти за самоврядування", Олега Простибоженка, засновника громадської організації "Центр сімейно-правових досліджень", викладача Київського університету права Національної академії наук України, Вадима Ямщикова, депутата Полтавської міської ради, голову громадської організації «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини».

Захід завершився спільним фото лауреатів Премії з Головою Верховної Ради України.


 

Довідково.

Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування було засновано у 2003 році з ініціативи членів Комітету з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму.

Премія присуджується особам - громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям Верховною Радою України.

Щороку, як правило, до 1 грудня, присуджується десять премій, грошова частина яких становить п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожна - відповідно 8 500 грн.

Клопотання про присудження Премії згідно з Положенням має подаватися до Комітету центральними органами виконавчої влади, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами, Всеукраїнськими молодіжними громадськими організаціями.

Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування було присуджено у 2004, 2005, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2018 році.