Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 грудня 2019, 17:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Українське представництво «Біла Стрічка Україна» в кулуарах ІІ поверху будинку парламенту представило тематичну експозицію До всесвітньої акції «16 днів активізму проти насильства щодо жінок»

 

З 25 листопада по 10 грудня в світі проходить щорічна акція “16 Днів активізму проти насильства щодо жінок і дівчат”, яка розпочинається з Дня Білої Стрічки 25 листопада. В рамках цієї ініціативи представництво міжнародного руху Біла Стрічка в Україні проводить ряд тематичних заходів у Верховній Раді України та Американському Домі за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.

Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства щодо жінок, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, а також посилення співпраці органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо вирішення проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

З 3 по 6 грудня 2019 року стіни Верховної Ради України прикрасили картини української художниці й правозахисниці Алли Горської. Цей захід організовано під егідою українського представництва «Біла Стрічка Україна» за допомоги Фонду сприяння демократії посольства США в Україні та приурочений до всесвітньої акції «16 днів активізму проти насильства щодо жінок» та з нагоди 90 річчя від дня народження відомої художниці - правозахисниці Алли Горської.

В її біографії суспільно-політичну діяльність виділяють як основну. Її творча діяльність не відповідала критеріям свого часу, полотна нищила радянська влада, вона жила у часи репресій та насильства. Протестуючи проти порушень прав людини та не визнаючи обмежень, мисткиня завжди допомагала тим, хто того потребував, вона запрошувала до свого кола тих, хто знаходився під тиском репресій.


Відвідати експозицію можна в кулуарах ІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 5) протягом пленарного тижня з 03 до 06 грудня 2019 року.

Вхід за картками акредитації.