Новини

02 червня 2020, 12:15

Газета Верховної Ради «Голос України» започаткувала рубрику «30 років Декларації про державний суверенітет»

докладніше
02 червня 2020, 12:14

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
02 червня 2020, 12:10

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи"

докладніше
02 червня 2020, 11:56

Прийнято Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України у зв'язку із реформою прокуратури та змінами у системі судоустрою України"

докладніше
02 червня 2020, 11:49

Прийнято Постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору""

докладніше
02 червня 2020, 11:33

Прийнято Постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, Урядів і Парламентів держав світу щодо вшанування жертв геноциду кримськотатарського народу та засудження порушень Російською Федерацією, як державою-агресором, прав і свобод кримськотатарського народу"

докладніше
02 червня 2020, 11:30

Проведено засідання Робочої групи Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

докладніше
02 червня 2020, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 2 червня

докладніше
02 червня 2020, 08:59

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбулася парламентська онлайн-конференція з нагоди 70-тиріччя Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
02 червня 2020, 08:31

У Верховній Раді України започаткували онлайн-екскурсії

докладніше
01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
02 грудня 2019, 12:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив співчуття родині депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболева у зв’язку з убивством у неділю, 1 грудня, його трирічного сина і закликав правоохоронців докласти максимум зусиль для того, щоб розкрити цей злочин і покарати винних.

Дмитро Разумков прокоментував заяву спікера Державної Думи Російської Федерації В'ячеслава Володіна, яка пролунала у вихідні: «В Україні немає ні малих, ні середніх, ні великих народів. В Україні є – український народ. Він багатонаціональний, може розмовляти різними мовами, але це єдиний народ, єдина держава і я хотів би всіх запевнити, що якщо хтось сподівається, що будуть «відвалюватись», «відходити» якісь території, то це лише мрії. І ми, як держава, як Верховна Рада будемо докладати максимум зусиль для того, щоб об’єднувати, консолідувати суспільство». Він також додав, що це непростий шлях.

Голова Верховної Ради також поінформував про питання, які планується розглянути протягом поточного пленарного тижня.

Він звернувся до всіх політичних сил із проханням не затягувати час під час пленарних засідань і не зловживати такими практиками, як перерви та «різне», а займатися розглядом важливих законопроектів, зокрема, про ДБР, який планується розглянути завтра першим.

«Я сподіваюсь, що здоровий підхід буде над політичними чварами у Верховній Раді дев’ятого скликання», - наголосив Дмитро Разумков.

Керівник Парламенту поінформував, що на цьому тижні може бути розглянутий Виборчий кодекс з пропозиціями Президента України.

На середу, на 15.30 заплановані громадські слухання щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель, які будуть проходити у сесійній залі Верховної Ради під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Головуючий надав слово Першому заступнику Голови Верховної Ради Руслану Стефанчуку, який звернув увагу на насиченість порядку денного на цьому тижні та поінформував про напрацювання останніх тижнів.

Заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк поінформувала про організаційні питання, зокрема щодо необхідності розгляду на цьому тижні поправки до Закону «Про державне бюро розслідувань (№2116)

На засіданні виступили представники фракцій і груп.

Під час «години запитань до Уряду» у п'ятницю, 6 грудня, вирішили заслухати Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова.

Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк звернулася до народних депутатів із проханням внести до порядку денного ряд нагальних законопроектів.

На засіданні виступили голови комітетів та окремі народні депутати.

Дмитро Разумков побажав плідної роботи і закрив засідання Погоджувальної ради.