Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 грудня 2019, 12:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив співчуття родині депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболева у зв’язку з убивством у неділю, 1 грудня, його трирічного сина і закликав правоохоронців докласти максимум зусиль для того, щоб розкрити цей злочин і покарати винних.

Дмитро Разумков прокоментував заяву спікера Державної Думи Російської Федерації В'ячеслава Володіна, яка пролунала у вихідні: «В Україні немає ні малих, ні середніх, ні великих народів. В Україні є – український народ. Він багатонаціональний, може розмовляти різними мовами, але це єдиний народ, єдина держава і я хотів би всіх запевнити, що якщо хтось сподівається, що будуть «відвалюватись», «відходити» якісь території, то це лише мрії. І ми, як держава, як Верховна Рада будемо докладати максимум зусиль для того, щоб об’єднувати, консолідувати суспільство». Він також додав, що це непростий шлях.

Голова Верховної Ради також поінформував про питання, які планується розглянути протягом поточного пленарного тижня.

Він звернувся до всіх політичних сил із проханням не затягувати час під час пленарних засідань і не зловживати такими практиками, як перерви та «різне», а займатися розглядом важливих законопроектів, зокрема, про ДБР, який планується розглянути завтра першим.

«Я сподіваюсь, що здоровий підхід буде над політичними чварами у Верховній Раді дев’ятого скликання», - наголосив Дмитро Разумков.

Керівник Парламенту поінформував, що на цьому тижні може бути розглянутий Виборчий кодекс з пропозиціями Президента України.

На середу, на 15.30 заплановані громадські слухання щодо відкриття ринку сільськогосподарських земель, які будуть проходити у сесійній залі Верховної Ради під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Головуючий надав слово Першому заступнику Голови Верховної Ради Руслану Стефанчуку, який звернув увагу на насиченість порядку денного на цьому тижні та поінформував про напрацювання останніх тижнів.

Заступник Голови Верховної Ради Олена Кондратюк поінформувала про організаційні питання, зокрема щодо необхідності розгляду на цьому тижні поправки до Закону «Про державне бюро розслідувань (№2116)

На засіданні виступили представники фракцій і груп.

Під час «години запитань до Уряду» у п'ятницю, 6 грудня, вирішили заслухати Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова.

Представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Олена Шуляк звернулася до народних депутатів із проханням внести до порядку денного ряд нагальних законопроектів.

На засіданні виступили голови комітетів та окремі народні депутати.

Дмитро Разумков побажав плідної роботи і закрив засідання Погоджувальної ради.