Новини

28 січня 2020, 15:06

Перший заступник Голови парламенту Руслан Стефанчук запевнив про незмінність українського курсу на набуття членства в НАТО

докладніше
28 січня 2020, 14:43

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання підготував 7 законопроектів, прийнятих Верховною Радою в цілому як закони

докладніше
28 січня 2020, 12:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці затвердження Державного прапора України

докладніше
28 січня 2020, 10:15

В Апараті Верховної Ради України розпочалися дводенні фахові комунікації з працівниками виконавчого апарату Вінницької обласної ради

докладніше
28 січня 2020, 09:54

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання спільної робочої групи з опрацювання законопроекту про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

докладніше
27 січня 2020, 17:45

ГРАФІК особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
27 січня 2020, 15:41

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча нарада щодо ефективності діяльності регіональних комісій з визначення та підтвердження статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
27 січня 2020, 12:08

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснив робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей (відео)

докладніше
27 січня 2020, 10:27

Комітет з питань молоді і спорту протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання розглянув 50 питань

докладніше
27 січня 2020, 09:25

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці звільнення ув’язнених з нацистського концтабору Аушвіц (Освенцім)

докладніше
24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше
24 січня 2020, 12:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Днем зовнішньої розвідки України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 листопада 2019, 16:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Депутатська група з міжпарламентських зв’язків провела зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Малайзії

 
Депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Малайзією 28 листопада провела перше робоче засідання.

До участі у засіданні був запрошений Надзвичайний та Повноважний Посол Малайзії в Україні і Грузії Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша.

На зустрічі обговорювалися питання поглиблення міжпарламентських зв’язків та співробітництва країн щодо законотворчої підтримки торговельно-економічних взаємовідносин.

Зокрема, йшлося про співпрацю в авіаційній, військовій, освітній, туристичній і торговельній галузях.

Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша розповів, що його країна високо цінує українські двигуни виробництва АТ «Мотор-Січ» для літаків держпідприємства «Антонов».

За словами Посла, Малайзія готова:

 

- навчати студентів в українських авіаційних вишах;

- розвивати авіасполучення;

- імпортувати до України заморожені морепродукти і екзотичні фрукти високої якості за конкурентними цінами. Натомість експортувати продукти українського виробництва;

- співпрацювати з українськими виробниками «розумних» лічильників;

- брати участь в українських інфраструктурних проєктах;

- розвивати туризм.

Наразі між Україною і Малайзією діє безвізовий режим тривалістю 30 діб. Вже розпочато процес збільшення строку перебування без віз до 90 діб.

Співголова групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Вадим Галайчук зазначив, що в України і Малайзії є багато напрямків для розвитку взаємовигідних відносин та обміну досвідом. «Зокрема, Україні цікавий успішний досвід Малайзії у подоланні економічної кризи», - наголосив Вадим Галайчук.

Заступник голови групи член фракції політичної партії “Слуга народу” Тетяна Циба висловила впевненість, що співпраця між країнами буде поглиблюватися.

Секретар групи, член фракції політичної партії “Слуга народу” Олена Мошенець звернула увагу на ефективний досвід Малайзії у боротьбі з корупцією та побудові антикорупційної структури.

У відповідь Посол розповів про успіхи у роботі малайзійської Антикорупційної комісії, де працює близько 1000 співробітників, і висловив готовність запросити їх приїхати до України для обміну досвідом. 

Посол Дато Раджа Реза Раджа Заіб Ша повідомив, що в парламенті Малайзії уже розпочалася робота зі створення групи дружби з Україною, і запросив українських парламентаріїв до посольства Малайзії із зустрічним візитом.

Учасники зустрічі не обійшли увагою і болючі для обох країн питання — справу MH17 та війну на Сході України.