Новини

20 січня 2020, 19:30

Сподіваємося, що ОБСЄ зіграє ключову роль у забезпеченні реального перемир’я на Сході, - Дмитро Разумков

докладніше
20 січня 2020, 16:30

Голова Верховної Ради урочисто відкрив 25-у Програму стажування молоді в Апараті Парламенту

докладніше
20 січня 2020, 13:30

Відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору

докладніше
20 січня 2020, 13:29

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей

докладніше
20 січня 2020, 11:55

До складу міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» долучилися 307 народних депутатів

докладніше
20 січня 2020, 11:50

ТСК Верховної Ради з розслідування можливих фактів порушення законодавства та зловживання службовим становищем президентом Федерації футболу України створила робочі групи з опрацювання отриманих матеріалів

докладніше
19 січня 2020, 14:50

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вшанував пам’ять загиблих внаслідок авіакатастрофи рейсу PS752

докладніше
17 січня 2020, 19:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проєкт Закону «Про медіа»

докладніше
17 січня 2020, 15:30

В Апараті Верховної Ради України напрацьовується методологія для проведення ґендерного аудиту

докладніше
17 січня 2020, 14:17

Оголошено відбір представників від Верховної Ради України до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

докладніше
17 січня 2020, 14:11

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2020, 12:55

Прийнято Постанову «Про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці»

докладніше
17 січня 2020, 12:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції""

докладніше
17 січня 2020, 12:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 листопада 2019, 11:40

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбувся круглий стіл на тему: «Євроінтеграція + реінтеграція Донбасу = формула успіху України»

 
28 листопада з ініціативи Секретаря Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Валентина Наливайченка відбувся круглий стіл на тему: «Євроінтеграція + реінтеграція Донбасу = формула успіху України».

У заході взяли участь народні депутати України, представники неурядових організацій, органів влади, міжнародних організації, посольств та міжнародних місій, ЗМІ.

Валентин Наливайченко під час обговорення висловив упевненість, що потрібно ухвалити Національний план дій, а також ініціювати створення міжнародного економічного фонду відбудови та реінтеграції Донбасу, через який фінансувати реалізацію конкретних проектів у регіоні.

«Ми започаткували об’єднавчу громадську платформу «Інтегрована Україна» (Integrated Ukraine). Неправда, коли кажуть, що ми, українці, не знаємо, як повернути тимчасово окуповані території та людей, які там живуть. Знаємо! Лише сьогодні ми почули більше 40 проєктів та програм, кожна з яких здатна допомогти, вирішити конкретні проблеми наших громадян на сході», - зазначив парламентарій і додав: «Звісно, самотужки нам не впоратися, тому ми ініціюємо створення міжнародного економічного фонду для реінтеграції Донбасу».

Під час круглого столу учасники обговорили низку ключових питань, зокрема відновлення миру та реінтеграцію Донбасу, міжнародну співпрацю та зусилля для відновлення миру, а також об’єднання зусиль усіх гілок влади в Україні з неурядовими та міжнародними організаціями задля успішної реінтеграції Донбасу.

За результатами проведення круглого столу часниками будуть напрацьовані пропозиції щодо Плану дій для реінтеграції Донбасу, адресовані, зокрема, Президенту України.