Новини

20 січня 2020, 19:30

Сподіваємося, що ОБСЄ зіграє ключову роль у забезпеченні реального перемир’я на Сході, - Дмитро Разумков

докладніше
20 січня 2020, 16:30

Голова Верховної Ради урочисто відкрив 25-у Програму стажування молоді в Апараті Парламенту

докладніше
20 січня 2020, 13:30

Відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору

докладніше
20 січня 2020, 13:29

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей

докладніше
20 січня 2020, 11:55

До складу міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» долучилися 307 народних депутатів

докладніше
20 січня 2020, 11:50

ТСК Верховної Ради з розслідування можливих фактів порушення законодавства та зловживання службовим становищем президентом Федерації футболу України створила робочі групи з опрацювання отриманих матеріалів

докладніше
19 січня 2020, 14:50

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вшанував пам’ять загиблих внаслідок авіакатастрофи рейсу PS752

докладніше
17 січня 2020, 19:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проєкт Закону «Про медіа»

докладніше
17 січня 2020, 15:30

В Апараті Верховної Ради України напрацьовується методологія для проведення ґендерного аудиту

докладніше
17 січня 2020, 14:17

Оголошено відбір представників від Верховної Ради України до складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

докладніше
17 січня 2020, 14:11

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
17 січня 2020, 12:55

Прийнято Постанову «Про Заяву Верховної Ради України у зв'язку з кримінальним переслідуванням старшого сержанта Національної гвардії України Віталія Марківа в Італійській Республіці»

докладніше
17 січня 2020, 12:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про запобігання корупції""

докладніше
17 січня 2020, 12:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 листопада 2019, 09:55

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань фінансів податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект №2359-1, що дає змогу завершити процес анбандлінгу

 Комітет з питань фінансів податкової та митної політики на засіданні 26 листопада рекомендував Верховній Раді ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект №2359-1, спрямований на відокремлення оператора газотранспортної системи від Нафтогазу. Голова комітету Данило Гетьманцев нагадав присутнім, що Комітет навіть першу редакцію законопроекту рекомендував підтримати за основу та в цілому.

“Законопроект №2359-1 приводить у відповідність норми Податкового кодексу та дозволяє швидко та без податкових перепон завершити процес “анбандлінгу”. При цьому законопроект максимально захищає від зловживань податковими особливостями процесу відокремлення”, - зазначив у доповіді перший заступник голови Комітету Ярослав Железняк.

До законопроекту були подані дві поправки, які враховані по суті, а також пропозиції народних депутатів з фракції політичної партії ВО “Батьківщина”, яка наполягала на доопрацюванні законопроекту до другого читання.

Крім того, Комітет рекомендував ухвалити за основу в першому читанні законопроект №2318-1, який дозволяє оформлювати митниці як відокремлені підрозділи та зберігати митницю єдиною юридичною особою. Це дасть змогу зробити більш централізованими управлінські процеси та контроль.

“Ми повинні припинити некеровані дії на митниці на місцях. У нас є така мета. Тому нам треба централізувати процеси, ми не можемо собі дозволити децентралізацію нової митниці у наявних умовах”, - зазначив голова Комітету Данило Гетьманцев, коментуючи законопроект.

За основу в першому читанні Комітет рекомендував також комплексний законопроект №2284, яким передбачене створення розвинених ринків капіталів та відкриття можливостей для зручного інвестування в економіку України. Як зазначила народна депутатка від фракції ВО “Батьківщина” Ольга Бєлькова, це вже четверта спроба прийняти цей законопроект протягом останніх двох скликань, та додала, що законопроект має збалансувати інтереси гравців ринку та регулятора Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

У рамках другого етапу конкурсного відбору Комітет провів співбесіди та рекомендував Юлію Пашко на посаду члена наглядової ради ПАТ «Ощадбанк» та Дмитра Каплюка на посаду члена наглядової ради АТ «Укрексімбанк».

Довідково: Юлія Пашко з 2005 по 2015 роки працювала у банківській сфері, обіймала керівні посади. З 2016 по 2017 рік опікувалася реформою держбанків та банківського сектору як радник Міністра фінансів України. З 2017 по 2018 рік була членом Наглядової ради АТ “Укргазбанк” та відповідала за напрямок ризик-менеджменту. З липня 2019 року і дотепер Ю.Пашко є консультантом проекту «Реформування проектного циклу інвестиційних проектів міжнародних фінансових організацій (МФО)» ЄБРР.

Дмитро Каплюк має досвід роботи у банківській сфері з 2003 року. З 2005 року обіймає керівні посади у департаментах ризик-менеджменту банків. Останнє місце роботи – директор департаменту ризик-менеджменту АБ “Укргазбанк”.