Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 листопада 2019, 16:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

 

У засіданні взяли участь народні депутати - члени Комітету, представники Офісу Президента України, Міністерства оборони, Міністерства економіки та торгівлі, державного концерну «Укроборонпром», Ліги оборонних підприємств, Українського інституту майбутнього, Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони, експерти.

Члени робочої групи обговорили питання подальшого вдосконалення проекту Закону про оборонні закупівлі №2398, який готується до розгляду Комітетом.

Законопроект розроблявся народними депутатами спільно з представниками найбільшого державного замовника - Міністерства оборони, Міністерства економіки та торгівлі, представниками промисловості - найбільшим об’єднанням приватних промисловців - Ліга оборонних підприємств і державним концерном «Укроборонпром», який представляє державний сектор оборонно-промислового комплексу.

Під час обговорення зазначалося, що цей законопроект спрямований на врегулювання порядку забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, створення конкурентного середовища та запобігання корупції у сфері оборонних закупівель, розвитку добросовісної конкуренції, а також ефективного та прозорого планування, реалізації і контролю за оборонними закупівлями.

Представники Комітету зазначали, що під час напрацювання законопроекту у Комітету намагалися збалансувати інтереси замовників та виробників, чого досі не було зроблено іншими законодавчими актами. Розробники законопроекту свідомо відійшли від визначення державного оборонного замовлення як механізму регулювання державної економіки.

У виступах також відзначалося, що напрацьованим законопроектом пропонується скасувати дію Законів України «Про державне оборонне» замовлення та «Про гарантоване забезпечення потреб оборони».

Учасники засідання відзначали, що в законопроекті запропонований новий підхід до оборонних закупівель та нові ідеї, які суттєво відрізняються від закладених у чинному законодавстві. Вони також зауважували, що проект не ідеальний, має багато зауважень і висловили свої пропозиції до нього.

Законопроект підтримали як представники державних оборонних підприємств, так і приватних. Вони висловлювали побажання в подальшому долучитися до розробки підзаконних нормативних актів до цього закону.

Заступниця Комітету Мар’яна Безугла повідомила учасникам засідання, що така платформа залучення до розробки законопроектів представників промисловості та громадськості буде і надалі розвиватися у Комітеті, особливо там, де потрібна широка експертиза.

Представниця Комітету також повідомила, що цей законопроект буде предметно розглядатися на наступному засіданні Комітету і звернулася до учасників засідання з проханням подати свої пропозиції до кінця цього тижня, щоб підкомітет встиг їх опрацювати до розгляду на засіданні Комітету.