Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 листопада 2019, 09:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Верховна Рада України долучилася до глобальних заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30-річчя Конвенції ООН про права дитини

Цього року виповнюється 30 років з дня підписання Конвенції ООН про права дитини. До цього міжнародного документа приєднались майже усі країни світу для того, щоб забезпечити дітям планети щасливе дитинство. В Україні Конвенцію ратифіковано у 1991 році.

Вперше під час відкриття пленарного засідання Верховної Ради України з парламентської трибуни виступили діти. Своїми виступами юні активісти нагадали про важливість прав дітей та озвучили виклики, які постають перед молоддю України. Таким чином, парламент долучився до глобальних заходів ЮНІСЕФ, присвячених відзначенню 30-річчя Конвенції ООН про права дитини.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у своєму виступі наголосив: «Діти - наше майбутнє. Для них ми будуємо державу сьогодні. Тому всім доцільно почути дітей, їхню думку, їхні прагнення. Ми запросили молодих активістів, щоб вони поділились із нами своїм баченням майбутнього і, що не менш важливо, теперішнього».

Як зазначила у своєму виступі заступниця голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл, діти в Україні мають ті ж проблеми, що і їхні однолітки у всьому світі: «Тільки завдяки інноваційним підходам, політичній волі та збільшенню ресурсів ми перетворимо бачення Конвенції про права дитини в реальність для всіх дітей. ЮНІСЕФ готовий співпрацювати із парламентом для досягнення цілі Конвенції - кращого майбутнього для кожної дитини».

У свою чергу, 15-річна Лідія Давида зі Львова, учасниця Міжнародного Саміту ЮНІСЕФ для міст, дружніх до дітей та молоді, від імені усіх дітей поділилась своїми тривогами та побажаннями щодо змін для дітей та молоді в Україні. «Реалізація права дитини - бути почутою. Право, яке закладено у Конвенції ООН про права дитини. А також це користь для країни, для покращення життя самих дітей. Даючи дітям можливість брати участь у житті країни, ми сприяємо зростанню активних і небайдужих громадян. А значить, ми збільшуємо наші шанси на майбутнє», - наголосила вона.

17-річний Володимир Чарушин із Харкова, автор проекту з популяризації жестової мови, у своєму виступі на прес-брифінгу порушив питання інклюзії та інтеграції дітей з обмеженими фізичними можливостями: «Я і мої друзі мріємо зруйнувати стіну нерозуміння між суспільством і людьми, які не чують, чи не бачать, чи не можуть ходити. Ми маємо стати творцями змін. Ми - це суспільство. Це я, ви, це кожен з нас. Я говорю мовою жестів, але Ви можете почути мене серцем. І ми разом побудуємо країну, де поважають права дітей та дослухаються до них». 20 листопада цього року Володимир представить Україну на Генеральній Асамблеї ООН у Нью- Йорку.

У заході взяли участь діти, які активно долучаються до змін у сфері екології, охорони здоров’я та освіти. Вони мали можливість активно спілкуватися із народними депутатами України у парламенті.