Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 листопада 2019, 10:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

16 листопада на території спортивного комплексу «Olympic Village» Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ Парламентський тенісний турнір на Кубок Верховної Ради України.

Змагання проводилися серед народних депутатів Верховної Ради України нинішнього та попередніх скликань. У турнірі взяли участь двадцять шість народних депутатів України І-ІХ скликань: від фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" - Андрій Кожем’якін; Костянтин Бондарєв та Іван Крулько; від фракції Політичної партії "Слуга Народу" – Іван Шинкаренко, Дмитро Костюк, Валерій Божик, Павло Фролов, Едуард Прощук; від фракції Політичної партії "Опозиційна платформа - За життя": Нестор Шуфрич; від позафракційних народних депутатів: Ігор Молоток та народні депутати України ІІІ – VIII скликань: Ярослав Москаленко, Володимир Мисик, Сергій Євтушок, Борис Козир, Олексій Білий, Павло Костенко, Віктор Кривенко, Володимир Продивус, Олег Радковський, Юрій Триндюк, Віктор Корж, Юрій Cоловей, Володимир Гусак, Олег Салмін, Сергій Кривошея, Леонід Козаченко. Також у турнірі взяв участь Керівник Апарату Верховної Ради України – Вячеслав Штучний.

Змагання тривали близько восьми годин. Перемогу виборов Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін, почесне друге місце посів народний депутат VIII скликання – Юрій Cоловей, третє місце – Ярослав Москаленко, народний депутат VII – VIII скликань.

Метою проведення турніру є популяризація тенісу, подальший розвиток аматорського спорту та налагодження дружніх стосунків між депутатами, адже спорт – об’єднує.

Під час урочистої церемонії закриття турніру Голова Комітету Андрій Кожем’якін нагородив переможців кубками та медалями. Всі учасники отримали пам’ятні дипломи.