Новини

12 грудня 2019, 11:28

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 жовтня 2019, 19:00

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Дмитро Разумков завітав на урок в Освітньому центрі Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зустрівся із учнями Романо-германської гімназії №123 в Освітньому центрі, де поспілкувався зі школярами та відповів на їхні запитання.

Так, зокрема, діти цікавилися, чи важко бути головою парламенту, як часто його впізнають на вулиці і як йому вдається працювати у такому великому колективі.

«Тут головне – ті завдання, які ставлять перед собою депутати. Вже не просто мрії, а саме цілі, яких треба досягти. Дійсно, у нас велика команда, але вся Верховна Рада розуміє ціль, якої ми прагнемо – щоб Українська держава стала сильнішою, щоб громадянам було комфортно жити, щоб діти хотіли тут навчатися, зростати і любили нашу країну», – наголосив Дмитро Разумков, спілкуючись зі школярами.

На завершення зустрічі київські школярі передали Голові Верховної Ради України письмові побажання для народних депутатів. Серед них, зокрема, побажання великих успіхів, щастя і плідної роботи, а також прохання скасувати домашні завдання. Очільник парламенту пообіцяв передати всі побажання колегам з різних політичних сил.

«Думаю, що нам буде корисно не забувати, для кого ми працюємо, і розуміти, які є проблеми. Все, що ми зараз робимо, спрямоване на справжні позитивні зміни у країні», – підкреслив Дмитро Разумков.

Підсумовуючи зустріч, він зазначив, що було багато неочікуваних і дорослих  запитань. «Незважаючи на те, що це були учні 6-7 класів, запитання такі, що не завжди й доросла людина поставить», – сказав Голова Верховної Ради.