Новини

29 січня 2020, 10:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період другої сесії розглянув 227 питань

докладніше
28 січня 2020, 15:06

Перший заступник Голови парламенту Руслан Стефанчук запевнив про незмінність українського курсу на набуття членства в НАТО

докладніше
28 січня 2020, 14:43

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання підготував 7 законопроектів, прийнятих Верховною Радою в цілому як закони

докладніше
28 січня 2020, 12:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці затвердження Державного прапора України

докладніше
28 січня 2020, 10:15

В Апараті Верховної Ради України розпочалися дводенні фахові комунікації з працівниками виконавчого апарату Вінницької обласної ради

докладніше
28 січня 2020, 09:54

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання спільної робочої групи з опрацювання законопроекту про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

докладніше
27 січня 2020, 17:45

ГРАФІК особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
27 січня 2020, 15:41

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча нарада щодо ефективності діяльності регіональних комісій з визначення та підтвердження статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
27 січня 2020, 12:08

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснив робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей (відео)

докладніше
27 січня 2020, 10:27

Комітет з питань молоді і спорту протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання розглянув 50 питань

докладніше
27 січня 2020, 09:25

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці звільнення ув’язнених з нацистського концтабору Аушвіц (Освенцім)

докладніше
24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 жовтня 2019, 12:22

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначив, що Верховна Рада попередні тижні працювала як ніколи швидко, і висловив сподівання, що темп роботи збережеться і надалі без втрати якості.

«Вітаю з першим місяцем роботи Верховної Ради дев’ятого скликання. Думаю, що у нас досить непоганий темп. В підтвердження цьому хотів би нагадати, що за минулий пленарний тиждень ми прийняли 21 закон в цілому, сім були прийняті в першому читанні. Такого темпу роботи Верховної Ради, мабуть, ще не було. Я сподіваюсь, що ми будемо працювати і в подальшому достатньо швидко, але й достатньо якісно. Тому що швидкість не завжди є антонімом якості», - сказав Голова парламенту.

Д.Разумков нагадав, що у Верховній Раді був представлений проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). Пропозиції до нього потрібно подати до 1 жовтня, Комітет з питань бюджету має опрацювати їх до 15 жовтня і розгляд даного законопроекту в першому читанні орієнтовно запланований на п’ятницю, 18 жовтня.

«Сподіваюсь, що всі народні депутати, особливо члени Комітету з питань бюджету, якісно і плідно попрацюють над цим важливим документом і ми отримаємо збалансований та ефективний фінансовий документ на наступний рік, який дасть змогу нашій державі розвиватися в тому напрямку, який очікує суспільство України.

Окрім того, Голова Верховної Ради поінформував, що 29 вересня Уряд вніс у парламент програму діяльності Кабінету Міністрів України і її розгляд на засіданні Верховної Ради запланований на п’ятницю, 4 жовтня.

Голова Верховної Ради зазначив, що розданий проект порядку денного на поточний пленарний тиждень буде доповнюватись, оскільки вчора і сьогодні тривають засідання комітетів, на яких розглядаються законопроекти. Окрім того, за його словами, планується максимально включити до порядку денного так звані перехідні законопроекти, ухвалені в першому читанні минулим скликанням Верховної Ради.

Наступний тиждень, з 7 по 11 жовтня, Верховна Рада буде працювати в комітетах.

Д.Разумков поінформував: «На минулому тижні був підготовлений проект постанови щодо створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів і сподіваюсь, що на поточному тижні він буде розглянутий і ухвалене відповідне рішення».

На засіданні виступили представники фракцій і груп, а також заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк і представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Ірина Верещук.

Д.Разумков надав слово для виступів головам комітетів.

Закриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп), Голова Верховної Ради зазначив: «Я розумію, що коли ти працюєш швидко, то можеш допускати помилки, але я переконаний, що краще працювати та допускати помилки, ніж не робити нічого і тоді не буде помилок. Так ми робили протягом багатьох років і, я думаю, цей час вже закінчився».