Новини

19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 вересня 2019, 14:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко взяв участь у круглому столі «Досвід управління водним господарством Ізраїлю, можливості двосторонньої співпраці між українськими та ізраїльськими компаніями»

  
Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко взяв участь у круглому столі «Досвід управління водним господарством Ізраїлю, можливості двосторонньої співпраці між українськими та ізраїльськими компаніями», який організовано Українським союзом промисловців і підприємців у партнерстві із Торговельно-економічною місією при Посольстві Держави Ізраїль.

Спеціалісти ізраїльського Управління водних ресурсів поділилися набутим досвідом та технологічними новинками з українським бізнесом та представниками влади.

Серед учасників – голова Торговельно-економічної місії Ізраїлю в Україні Берекет Кнафо, представник Управління водних ресурсів Ізраїлю Григорій Бернштейн, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, віце-президент УСПП з питань водних ресурсів Василь Сташук та інші.

Б.Кнафо під час свого виступу зосередилася на інноваціях, в яких лідирує Ізраїль, і яким чином вони можуть бути застосовані у різних сферах, у тому числі – водокористування.

«У нас відкривається до 1 тис. нових стартапів щороку, адже інноваційність – не просто пріоритет, а стиль життя в Ізраїлі. Загалом в країні працює більш як 10 тис. стартапів, 42,8 мільярда доларів принесли саме високотехнологічні компанії», - наголосила вона.

За її словами, в країні працюють 250 високотехнологічних компаній лиш у сфері управління водними ресурсами: зрошення, менеджмент, забезпечення водою міст і населених пунктів. На ізраїльські системи припадає 50% світових зрошувальних систем низького тиску, зменшуючи споживання води в сільськогосподарській галузі на третину. Ізраїльські компанії встановили понад 350 заводів з опріснення майже в 40 країнах. Наразі вони - найдешевші у світі виробники знесоленої води. 87% стічних вод Ізраїлю очищується і йде на потреби сільського господарства: це найвищий відсоток у світі.

Голова Комітету О.Бондаренко у привітальному слові поділився з учасниками круглого столу тим, що наразі в Україні відбувається перехід від адміністративно-територіального до басейнового управління водними ресурсами, впроваджується інтегрований підхід в управління водними ресурсами. Він запевнив, що Комітет і надалі працюватиме над адаптацією водного законодавства до законодавства ЄС і визначення шляхів розбудови та удосконалення водогосподарського комплексу України.

О.Бондаренко також поінформував присутніх про розгляд на найближчих засіданнях Комітету декількох законопроектів про внутрішній водний транспорт (реєстр. №№ 1182, 1182-1 та 1182-2), якими, зокрема, передбачається врегулювати використання річкових водних шляхів та їх берегових смуг для судноплавства.

Голова Комітету зазначив, що також готується до розгляду законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування (№ 0869), який вже пройшов перше читання. Парламентарій висловив сподівання, що його прийняття сприятиме створенню належних цивілізованих умов для здійснення громадянами загального водокористування, усунення зловживань правом користування прибережними захисними смугами та пляжними зонами з боку юридичних та фізичних осіб, яким надано це право.

Анатолій Кінах підкреслив: Україна також стала на шлях підвищення ефективності використання водних ресурсів, якісної очистки питної води тощо. Для цього потрібні комплексні стратегії і програми на державному рівні. Відтак, досвід Ізраїлю, у тому числі – результати обговорення на даному круглому столі – повинні лягти в основу рекомендацій, які Український союз промисловців і підприємців, як співорганізатор заходу, спрямує у парламент та уряд.

Голова Комітету О.Бондаренко погодився із цим, зазначивши, що Комітет готовий максимально сприяти тому, щоб пропозиції громадськості, бізнесу, а також міжнародних партнерів, були адаптовані в рамках національної політики водокористування. Такі кращі світові практики, як ізраїльська – безумовно, стануть корисним джерелом знань для вітчизняної моделі управління водними ресурсами, додав він.