Новини

22 жовтня 2019, 11:07

Ми боремось за територіальну цілісність, і з міжнародною підтримкою Україна зможе пройти цей шлях, - Дмитро Разумков

докладніше
22 жовтня 2019, 11:06

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення порядку зміни обвинувачення в суді

докладніше
22 жовтня 2019, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2019, 17:19

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
21 жовтня 2019, 17:10

Українська парламентська делегація взяла участь у 141-й Асамблеї Міжпарламентського Союзу в Белграді

докладніше
21 жовтня 2019, 17:00

Комітет з питань антикорупційної політики надав висновки щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства до ряду законопроектів

докладніше
21 жовтня 2019, 13:00

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування напрацював рекомендації щодо вирішення проблем у сфері надання медичної допомоги хворим на рідкісні (орфанні) захворювання

докладніше
21 жовтня 2019, 11:06

Комітет з питань молоді і спорту підтримує проект Постанови про питання термінового вжиття заходів для забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

докладніше
21 жовтня 2019, 09:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд законів і постанов, ухвалених Верховною Радою дев’ятого скликання

докладніше
18 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію Генерального прокурора України Руслана Рябошапки про хід реформування органів прокуратури

докладніше
18 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Ірландією, Йорданією та Вірменією

докладніше
18 жовтня 2019, 16:25

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2019, 16:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік"

докладніше
18 жовтня 2019, 15:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 вересня 2019, 12:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп (відео)

Відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що вчора народний депутат від фракції політичної партії "Слуга народу" український борець Жан Беленюк увійшов у фінал турніру на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби, який проходить у Казахстані.

Голова Верховної Ради привітав колегу і побажав подальших успіхів та досягнень, як у якості народного депутата України, так і як видатного спортсмена.

Д.Разумков також поінформував, що, згідно з оприлюдненими на минулому тижні результатами соціологічних досліджень, проведеними однією з відомих соціологічних груп, рівень довіри до Верховної Ради з 4%, які мала минула каденція парламенту, зріс до 39% - за два тижні роботи нинішнього скликання.

«У нас була і є одним із ключових завдань – повернути довіру українського народу до Верховної Ради України», - сказав він.

Окрім того, він поінформував, що опитування показують, що народ України позитивно сприймає зміни у роботі Верховної Ради, прийняті у першому читанні. Зокрема, за його словами, скорочення чисельності депутатів Верховної Ради України підтримують 92% опитаних громадян України; надання народу права законодавчої ініціативи – 77%; дострокове припинення повноважень депутатів за прогули і кнопкодавство підтримують 95%; запровадження пропорційної системи виборів підтримують 66% опитаних.

«Тому мені здається, що ми всі з вами рухаємось у правильному напрямку і це підтверджують соціологи», - зазначив Д.Разумков.

За інформацією Голови Верховної Ради, за два тижні пленарної роботи було проведено 9 пленарних засідань на яких розглянуто 110 законодавчих ініціатив. Зокрема, прийнято в цілому 9 законів а 44 законопроекти ухвалено в першому читанні за основу.

Д.Разумков подякував народним депутатам за якісну роботу.

«На поточний тиждень заплановано до розгляду 39 питань, серед яких 24 законопроекти, що потребують підготовки до розгляду у другому читанні, два законопроекти - щодо ратифікації міжнародних договорів, пропонується додатково включити до порядку денного другої сесії Верховної Ради 24 законопроекти», - повідомив Голова Верховної Ради і звернувся до голів комітетів з проханням своєчасно підготувати необхідні законопроекти для розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України, звернувши особливу увагу на підготовку тих, які будуть розглядатися у другому читанні.

На засіданні виступили Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук і Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк.

Р.Стефанчук, зокрема, нагадав, що завтра народні депутати працюватимуть у комітетах, також робота у комітетах триватиме пів дня у середу. Він висловив сподівання на плідну роботу. «Сподіваюсь, що набраний темп буде зберігатися і при цьому ми зможемо і далі ефективно, адекватно і якісно реагувати на всі ті необхідні зміни, яких потребує сьогодні українське суспільство», - сказав Р.Стефанчук.

Перший заступник Голови Верховної Ради України звернув увагу на перехідні законопроекти, які минулим скликанням парламенту були ухвалені в першому читанні і звернувся з проханням включити їх до плану роботи комітетів.

На засіданні виступили представники фракцій і груп.

Головуючий повідомив, що до Верховної Ради надійшов проект Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№2000). За його словами, у сесійній залі його у п’ятницю, 20 вересня, представить Міністр фінансів Оксана Макарова.

Він висловив сподівання, що розгляд проекту бюджету буде достойною заміною «годині запитань до Уряду».

Голова Верховної Ради надав слово для виступів головам комітетів.

Д.Разумков висловив сподівання, що тиждень буде продуктивним та ефективним і закрив засідання Погоджувальної ради.