Новини

29 січня 2020, 10:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період другої сесії розглянув 227 питань

докладніше
28 січня 2020, 15:06

Перший заступник Голови парламенту Руслан Стефанчук запевнив про незмінність українського курсу на набуття членства в НАТО

докладніше
28 січня 2020, 14:43

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання підготував 7 законопроектів, прийнятих Верховною Радою в цілому як закони

докладніше
28 січня 2020, 12:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці затвердження Державного прапора України

докладніше
28 січня 2020, 10:15

В Апараті Верховної Ради України розпочалися дводенні фахові комунікації з працівниками виконавчого апарату Вінницької обласної ради

докладніше
28 січня 2020, 09:54

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання спільної робочої групи з опрацювання законопроекту про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

докладніше
27 січня 2020, 17:45

ГРАФІК особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
27 січня 2020, 15:41

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча нарада щодо ефективності діяльності регіональних комісій з визначення та підтвердження статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
27 січня 2020, 12:08

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснив робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей (відео)

докладніше
27 січня 2020, 10:27

Комітет з питань молоді і спорту протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання розглянув 50 питань

докладніше
27 січня 2020, 09:25

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці звільнення ув’язнених з нацистського концтабору Аушвіц (Освенцім)

докладніше
24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 вересня 2019, 09:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Усі мають бути рівними перед Законом. У тому числі й Президент

Франція готова провести зустріч "нормандської четвірки" найближчими днями

Влада робитиме все можливе для звільнення заручників

Олександр Довженко - Гомер кінематографії

Не можу уявити, як одні можуть бажати війни іншим

 

Усі мають бути рівними перед Законом. У тому числі й Президент

Ранкове засідання Верховної Ради 10 вересня.

Верховна Рада розглянула проект закону "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)" (реєстр. No 1012), ухваливши його за основу та в цілому. Це - одна із першочергових президентських законодавчих ініціатив. Як зауважив представник Президента України у Верховній Раді, Перший заступник глави парламенту Руслан Стефанчук, створити рівні права для всіх перед Законом - це було одне із передвиборних зобов'язань глави держави. Першим кроком було скасування депутатської недоторканності, а наступним має стати законодавче врегулювання процедури імпічменту. Р. Стефанчук відзначив, що дискусії стосовно законопроекту зводилися до того, що норми про імпічмент є у Регламенті, в інших законах, у Конституції. Однак у запропонованому законопроекті повністю виписана процедура імпічменту Президента. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321441)

Франція готова провести зустріч "нормандської четвірки" найближчими днями

Франція виступає за те, щоб уже найближчими днями в Парижі організувати зустріч у "нормандському форматі" на вищому рівні, заявив міністр закордонних справ цієї країни Жан-Ів Ле Дріан за підсумками переговорів глав МЗС і міноборони РФ та Франції у форматі "2 + 2", які відбулися у Москві в понеділок, повідомляє ТАСС. "Ми хотіли б, аби найближчими днями у Парижі було організовано нову зустріч на вищому рівні в рамках "нормандського формату", - сказав Ле Дріан. Французький міністр наголосив, що взаємне звільнення 7 вересня Україною та Росією утримуваних осіб, у тому числі 24 українських військовополонених моряків, "є конкретним результатом, який заохочувала Франція". "Необхідно скористатися цим кліматом для повного виконання Мінських угод", - зауважив він. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321446)

Влада робитиме все можливе для звільнення заручників

Обмін полоненими між Україною та Російською Федерацією не можна назвати серйозним кроком на шляху до врегулювання збройного конфлікту. Про це сказали Олег Сенцов та Олександр Кольченко вчора під час першої прес- конференції після звільнення.

"У будь-якому разі обмін не є випадковим. Роботу над звільненням вели протягом багатьох років. Зараз, з приходом нової української влади, у Росії з'явився шанс перезавантажити відносини. Водночас Зеленський теж хоче вирішити конфлікт. Я бачу, що він щиро хоче цей конфлікт вирішити на благо країни, без втрати інтересів. І це правильно", - заявив Сенцов. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/321452)

Олександр Довженко - Гомер кінематографії

Минуло 125 років із дня народження Олександра Довженка.

Звичайному українцю він уявляється у двох образах - як білоголовий Сашко, зачарований Десною, і як видатний кінорежисер, фільмів якого, щоправда, майже ніхто не бачив. Ці уявлення дуже поверхові, бо в глибині їх - і особисті, і національні трагедії, через які боліло серце Олександра Довженка.

"Уві сні він розмовляє українською..."

Дружина Довженка Юлія Солнцева писала на нього доноси в КДБ. Там була і оця фраза, що винесена у підзаголовок. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/321439)

Не можу уявити, як одні можуть бажати війни іншим

"Мені хочеться вірити, що якби рішення про життя країни ухвалювали б самі люди, а не політики, у світі не було б війн...", - Марина ФАДЄЄВА.

Майже щодня прошу росіян висловитися на підтримку України, миру або просто людського глузду. І мало не кожен другий "проти Путіна" напише: "Я не цікавлюся політикою". Або: "Я не розумію, що відбувається". Або: "Я знаю, що там є наші пістолети, але давайте про хороше". На шостому (!) році російсько-української війни така байдужість трансформувалася у відверту цинічність! Але є і росіяни, для яких цінності свободи, власної і чужої, як повітря. А слова підтримки українцям і прохання про прощення - це щоденна молитва. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/321437)

 

Повний випуск «Голосу України» від 11.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua