Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
11 вересня 2019, 09:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Усі мають бути рівними перед Законом. У тому числі й Президент

Франція готова провести зустріч "нормандської четвірки" найближчими днями

Влада робитиме все можливе для звільнення заручників

Олександр Довженко - Гомер кінематографії

Не можу уявити, як одні можуть бажати війни іншим

 

Усі мають бути рівними перед Законом. У тому числі й Президент

Ранкове засідання Верховної Ради 10 вересня.

Верховна Рада розглянула проект закону "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)" (реєстр. No 1012), ухваливши його за основу та в цілому. Це - одна із першочергових президентських законодавчих ініціатив. Як зауважив представник Президента України у Верховній Раді, Перший заступник глави парламенту Руслан Стефанчук, створити рівні права для всіх перед Законом - це було одне із передвиборних зобов'язань глави держави. Першим кроком було скасування депутатської недоторканності, а наступним має стати законодавче врегулювання процедури імпічменту. Р. Стефанчук відзначив, що дискусії стосовно законопроекту зводилися до того, що норми про імпічмент є у Регламенті, в інших законах, у Конституції. Однак у запропонованому законопроекті повністю виписана процедура імпічменту Президента. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321441)

Франція готова провести зустріч "нормандської четвірки" найближчими днями

Франція виступає за те, щоб уже найближчими днями в Парижі організувати зустріч у "нормандському форматі" на вищому рівні, заявив міністр закордонних справ цієї країни Жан-Ів Ле Дріан за підсумками переговорів глав МЗС і міноборони РФ та Франції у форматі "2 + 2", які відбулися у Москві в понеділок, повідомляє ТАСС. "Ми хотіли б, аби найближчими днями у Парижі було організовано нову зустріч на вищому рівні в рамках "нормандського формату", - сказав Ле Дріан. Французький міністр наголосив, що взаємне звільнення 7 вересня Україною та Росією утримуваних осіб, у тому числі 24 українських військовополонених моряків, "є конкретним результатом, який заохочувала Франція". "Необхідно скористатися цим кліматом для повного виконання Мінських угод", - зауважив він. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321446)

Влада робитиме все можливе для звільнення заручників

Обмін полоненими між Україною та Російською Федерацією не можна назвати серйозним кроком на шляху до врегулювання збройного конфлікту. Про це сказали Олег Сенцов та Олександр Кольченко вчора під час першої прес- конференції після звільнення.

"У будь-якому разі обмін не є випадковим. Роботу над звільненням вели протягом багатьох років. Зараз, з приходом нової української влади, у Росії з'явився шанс перезавантажити відносини. Водночас Зеленський теж хоче вирішити конфлікт. Я бачу, що він щиро хоче цей конфлікт вирішити на благо країни, без втрати інтересів. І це правильно", - заявив Сенцов. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/321452)

Олександр Довженко - Гомер кінематографії

Минуло 125 років із дня народження Олександра Довженка.

Звичайному українцю він уявляється у двох образах - як білоголовий Сашко, зачарований Десною, і як видатний кінорежисер, фільмів якого, щоправда, майже ніхто не бачив. Ці уявлення дуже поверхові, бо в глибині їх - і особисті, і національні трагедії, через які боліло серце Олександра Довженка.

"Уві сні він розмовляє українською..."

Дружина Довженка Юлія Солнцева писала на нього доноси в КДБ. Там була і оця фраза, що винесена у підзаголовок. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/321439)

Не можу уявити, як одні можуть бажати війни іншим

"Мені хочеться вірити, що якби рішення про життя країни ухвалювали б самі люди, а не політики, у світі не було б війн...", - Марина ФАДЄЄВА.

Майже щодня прошу росіян висловитися на підтримку України, миру або просто людського глузду. І мало не кожен другий "проти Путіна" напише: "Я не цікавлюся політикою". Або: "Я не розумію, що відбувається". Або: "Я знаю, що там є наші пістолети, але давайте про хороше". На шостому (!) році російсько-української війни така байдужість трансформувалася у відверту цинічність! Але є і росіяни, для яких цінності свободи, власної і чужої, як повітря. А слова підтримки українцям і прохання про прощення - це щоденна молитва. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/321437)

 

Повний випуск «Голосу України» від 11.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua