Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 вересня 2019, 14:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом обговорили з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Д.Кулебою шляхи парламентсько-урядової взаємодії

Члени Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом на своєму засіданні 4 вересня обговорили з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою шляхи парламентсько-урядової взаємодії.

Під час засідання члени Комітету розглянули проекти законів реєстр.№№ 1060, 1062, 1068 та 1084, визначені Президентом України як невідкладні.

Законопроекти реєстр.№№ 1062 та 1068 були підтримані членами Комітету та визнані такими, положення яких не суперечать праву Європейського Союзу. До проектів законів реєстр.№№ 1060 та 1084 члени Комітету висловили низку пропозицій та зауважень.

Автори обговорюваних законопроектів не були присутні на засіданні Комітету. «Одностайно вирішили з колегами, що це вперше і востаннє, коли розглядаємо законопроекти без суб`єкта законодавчої ініціативи. На майбутнє таких винятків робити не будемо, інакше такий розгляд перетвориться на формальність, а йдеться про дуже серйозні речі – наближення нашого законодавства до права ЄС і стратегічний курс країни, визначений у Конституції», – наголосила голова Комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Під час обговорення шляхів парламентсько-урядової взаємодії вона наголосила на необхідності оновлення Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію, а також на необхідності посилення ролі і спроможності комітетів Верховної Ради України, зокрема, профільного у сфері наближення українського законодавства до права Європейського Союзу.

Окрім цього, Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на тому, що якість законопроектів має бути належною, тому необхідно визначити механізм запобігання ухваленню законів, положення яких суперечать праву ЄС. З огляду на важливість досягнення стратегічного курсу на членство в ЄС, закріпленого в Конституції, очевидно, що всі проекти законів, розроблені на виконання Угоди, мають розроблятися саме профільними міністерствами та подаватися до Верховної Ради України не через народних депутатів, а Кабінетом Міністрів України та розглядатися Парламентом за окремою процедурою.

Дмитро Кулеба запевнив членів Комітету у своїй готовності брати участь у засіданнях Комітету з питань інтеграції України з ЄС та наголосив на необхідності запобігання ухваленню законів, положення яких суперечать праву ЄС. Окрім цього, віце-прем’єр-міністр погодився з головою Комітету щодо важливості посилення ролі і спроможності Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

Також Дмитро Кулеба зазначив, що одним із пріоритетів є висловлення єдиної позиції щодо європейської інтеграції з боку Парламенту та Уряду з усіма європейськими партнерами України.

У засіданні взяли участь також Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська, керівниця Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, профільні заступники міністрів і представники інших органів центральної виконавчої влади.