Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 вересня 2019, 09:35

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Розпочато процес внесення змін до Конституції, які були передвиборними обіцянками

Прем'єра: "Всі, хто проти терору, встаньте!"

ФРН виділила ще мільйон євро для допомоги Донбасу

Чи обиратимуть і надалі керівників антикорупційних органів через конкурс?

Як допомогти обрати професію

 

Розпочато процес внесення змін до Конституції, які були передвиборними обіцянками

Вечірнє засідання Верховної Ради дев'ятого скликання від 3 вересня.

Парламент знову працював понаднормово - майже до дев'ятої години вечора, розглянувши законодавчі ініціативи Президента України Володимира Зеленського про внесення змін до Конституції України.

Перший президентський проект конституційних змін, який народні обранці включили до порядку денного другої сесії Верховної Ради та направили до Конституційного Суду для одержання висновку щодо його конституційності, - "Про внесення змін до статті 93 Конституції України (щодо законодавчої ініціативи народу)" (реєстр. No 1015). За таке рішення проголосували 338 депутатів. Цим законопроектом пропонується доповнити перелік суб'єктів права законодавчої ініціативи, визначених статтею 93 Конституції України, таким суб'єктом, як народ. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321250)

Прем'єра: "Всі, хто проти терору, встаньте!"

У кінотеатрах країни прем'єра - "Заборонений". Стрічка про Василя Стуса - видатного поета, непересічну особистість, борця за незалежність України у XX столітті. Значна частина сюжету розгортається у в'язниці, коли до поета приїжджає агентка КДБ і намагається тиснути на нього психологічно тривалими розмовами, в яких вона майстер... (читайте у «Голосі України» на 1, 16 стор. >>> article/321239)

ФРН виділила ще мільйон євро для допомоги Донбасу

Німеччина виділила Україні ще мільйон євро на гуманітарні проекти, які здійснює Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) для підтримки постраждалих від війни на Донбасі громадян.

Про це повідомила "Європейська правда" з посиланням на інформацію з Посольства ФРН в Україні. Зокрема, йдеться про ремонт і підготовку до зими пошкоджених або зруйнованих осель і квартир у зоні конфлікту, соціальну підтримку громад, які прийняли внутрішньо переміщених осіб, поліпшення інфраструктури на пунктах перетину лінії розмежування та консультування потерпілих від конфлікту при вирішенні адміністративних і юридичних питань. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/321240)

Чи обиратимуть і надалі керівників антикорупційних органів через конкурс?

Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики запропонував, щоб директори НАБУ і ДБР обиралися, як і досі, на конкурсній основі.

Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики надав висновок щодо законопроекту No 1014 - про внесення змін до статті 106 Конституції України (щодо закріплення повноважень Президента України утворювати незалежні регуляторні органи, Національне антикорупційне бюро України, призначати на посади та звільняти з посад Директора Національного антикорупційного бюро України і Директора Державного бюро розслідувань). Цей законопроект, який Верховна Рада 3 вересня спрямувала на висновок до Конституційного Суду, надає Президентові нові повноваження щодо призначення і звільнення керівництва антикорупційних органів. (читайте у «Голосі України» >>> article/321265)

Як допомогти обрати професію

Навчальний рік тільки почався, і здається, що в учнів випускних класів іще багато часу до вступної кампанії, а отже, й до вибору ВНЗ та майбутньої професії. Але експерти з профорієнтації запевняють, що міркувати над майбутнім фахом школярам потрібно ще з 8-го класу. Звичайно, для дитини 13- 14 років ця тема дуже складна, тому підлітка в жодному разі не варто залишати наодинці! Хто і як може допомогти з профорієнтацією? Відповідь на це запитання знає співзасновник профорієнтаційної онлайн-платформи "ChoiZY" Олександр Павленко. (читайте у «Голосі України» на 8 стор. >>> article/321229)

 

Повний випуск «Голосу України» від 05.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua