Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 вересня 2019, 09:57

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 4 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Верховна Рада скасувала депутатську недоторканність

Вадим Пристайко повідомив про певні успіхи в рамках "нормандського формату"

Відновлення інфраструктури - в центрі уваги СММ ОБСЄ

Дніпро може врятувати лише комплексна програма

Постанова Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання»

 

Верховна Рада скасувала депутатську недоторканність

Ранкове засідання 3 вересня

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав парламентаріїв підтримати законопроект, наголосивши, що голосування за законопроект стане "лакмусовим папірцем" для парламенту. Зрештою, за законопроект No 7203 щодо скасування депутатської недоторканності проголосували 373 депутати. По фракціях: "Слуга народу" - 252, "Опозиційна платформа - За життя" - 0, "Європейська солідарність" - 24, "Батьківщина" - 23, ДГ "За майбутнє" - 22, "Голос" - 19, позафракційні - 33. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321187)

Вадим Пристайко повідомив про певні успіхи в рамках "нормандського формату"

Виконання конкретних домовленостей, які відкриють шлях до зустрічі на вищому рівні, - одна з ключових тем зустрічі в "нормандському форматі" на рівні політичних радників.

Зустріч відбулася у понеділок у Берліні. Україну представляв глава МЗС Вадим Пристайко. Перемовини були закритими і, замість анонсованих чотирьох годин, тривали майже вісім. "Сподіваюся, що досягнуті домовленості, які ми збираємося виконати всі, будуть імплементовані найближчим часом, і ми зможемо відкрити шлях до зустрічі на вищому рівні. Є певний успіх, на основі результатів якого ми збираємося базувати наступну зустріч лідерів", - повідомив В. Пристайко після перемовин, повідомляє Укрінформ. (читайте у «Голосі України» на 1-5 стор. >>> article/321176)

Відновлення інфраструктури - в центрі уваги СММ ОБСЄ

Відновлення інфраструктури Донецького регіону, виклики, з якими стикаються представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у зоні відповідальності, облаштування контрольних пунктів в'їзду-виїзду, вирішення їх гуманітарних потреб - ці питання було обговорено в Краматорську на зустрічі керівництва обл-держадміністрації з делегацією Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) в Україні.

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін подякував делегації на чолі з заступником голови СММ ОБСЄ в Україні пані Антьє Ґраве (на знімку) за взаємодію, що триває вже не перший рік, і висловив сподівання, що ця співпраця стане ще більш ефективною. (читайте у «Голосі України» на 5 стор. >>> article/321177)

Дніпро може врятувати лише комплексна програма

Прогулянка по коліно у воді посередині Дніпра в Києві стала реальністю. У цьому могли пересвідчитися всі, хто вирушив основною річкою країни на запрошення громадських природоохоронних організацій. Прес-конференцію, яку умовно назвали "Пішки по Дніпру", проводили посеред річки по коліно у воді, щоб наочно продемонструвати проблему. Загалом активісти нарахували, що у столичній акваторії з'явилося 56 мілин, які незабаром можуть стати островами. Втрата течії

Однією з причин такого обміління спеціалісти називають втрату Дніпром власної течії.

- Перегородивши Дніпро греблями, його позбавили власної течії, і тепер одна з найбільших річок Європи не в змозі змити все те, що потрапляє в її води разом із побутовими та виробничими стоками. А це фактично - вся таблиця Менделєєва, - каже голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков. (читайте у «Голосі України» на 10 стор. >>> article/321167)

Постанова Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання» (читайте у «Голосі України» на 12-14 стор. >>> article/321156)

 

Повний випуск «Голосу України» від 04.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua