Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 вересня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 3 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

У нас унікальний шанс - провести всі необхідні реформи

Парламент - це єдиний організм, який повинен працювати на інтереси держави

Трамп привітав Зеленського із "сильним стартом"

Потрібен контроль з боку народних депутатів за розслідуванням обставин загибелі військовослужбовців під парламентом

Уряд ліквідує економічний підрозділ Національної поліції

 

У нас унікальний шанс - провести всі необхідні реформи

Учора Президент України зустрівся з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів.

"Наша зустріч має декілька важливих цілей. По-перше, хочу, щоб всі зрозуміли: Президент, нова Верховна Рада, Кабінет Міністрів та правоохоронні органи є однодумцями. Ми чудово знаємо, що для того, щоб бути демократичною країною, потрібна система стримувань та противаг, але давайте чесно: 28 років вона працювала дуже гібридно. Фактично, це була система стримування апетитів і "хотєлок" різних політичних сил. Ми мали не пропорційний уряд, а банальний розподіл портфелів між партіями. Закони приймались не за принципом: що важливо для країни, а що від цього нам перепаде. Завданням опозиції була не конструктивна критика, а шантаж задля отримання свого шматка політичного чи будь-якого фінансового пирога. Це все призвело до того, що реформи або провалювались, або запускались як вітрина - гучно, пафосно, у Фейсбуці. А далі все спускалось на гальмах. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321153)

Парламент - це єдиний організм, який повинен працювати на інтереси держави

Учора відбулося перше засідання Погоджувальної ради лідерів депутатських фракцій і груп та голів парламентських комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання.

Нинішнього тижня парламент проведе два пленарні засідання - 3 вересня, ранкове і вечірнє, а з 4 по 6 вересня, з середи до п'ятниці, депутати працюватимуть у депутатських фракціях і групах. Резонансне питання, яке Верховна Рада розглядатиме нинішнього пленарного тижня - проект закону "Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)", No 7203. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/321154)

Трамп привітав Зеленського із "сильним стартом"

31 серпня - 1 вересня відбувся перший офіційний візит до Варшави Президента України Володимира Зеленського з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни. На меморіальні заходи главу нашої держави запросили серед 40 інших представників держав.

Як повідомлялося раніше, у Варшаві планувалася зустріч В. Зеленського й Д. Трампа. Однак 30 серпня американський Президент скасував запланований візит до Польщі, щоб контролювати ситуацію в країні у зв'язку з наближенням до Флориди урагану "Доріан".

Віце-президент США Майк Пенс, який прибув до столиці Польщі, передав Президенту України Володимиру Зеленському поздоровлення з успішним початком роботи на посаді глави держави від Президента США Дональда Трампа. (читайте у «Голосі України» на 1-9 стор. >>> article/321135)

Потрібен контроль з боку народних депутатів за розслідуванням обставин загибелі військовослужбовців під парламентом

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков узяв участь у церемонії вшанування пам'яті військовослужбовців, які загинули 31 серпня 2015 р. під час несення служби під стінами Верховної Ради України.

Учасники церемонії поклали квіти до Меморіальної дошки, встановленої на стіні Верховної Ради України, відбувся врочистий молебень.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час брифінгу зазначив, що минуло вже чотири роки, а результату немає з розслідування обставин загибелі військовослужбовців. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321144)

Уряд ліквідує економічний підрозділ Національної поліції

Відкривши перше засідання нового уряду, Прем'єр-міністр Олексій Гончарук підкреслив, що головним пріоритетним завданням стане прискорення економічного зростання.

"Економічне зростання - це відповідь на більшість проблем, які є в нашій державі. Тож упродовж наступних п'яти років маємо попрацювати так, щоб економіка зросла на 40 відсотків - наступного року на п'ять, а далі кожного року на сім відсотків", - сказав він та підкреслив, що це дозволить створити понад мільйон робочих місць. "Ми розуміємо, що це дуже амбітні цифри, але вони досяжні, якщо нормально працювати", - зауважив прем'єр. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/321145)

 

Повний випуск «Голосу України» від 03.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua