Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 вересня 2019, 15:13

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп) (відео)

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, відкриваючи перше організаційне засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) зазначив, що сподівається на плідну роботу сьогодні і протягом наступних п’яти років.

Д.Разумков підбив підсумки першого сесійного засідання Верховної Ради дев’ятого скликання.

Він також поінформував про законопроекти, подані на розгляд Верховної Ради.

«На даний час суб’єктами законодавчої ініціативи зареєстровано майже 300 законопроектів, з яких 67 визначено Президентом України для невідкладного розгляду Верховною Радою. Стосовно 59 таких законопроектів вже є проголосовані рішення стосовно скорочення строків їх підготовки до розгляду. Внесено 7 законопроектів щодо внесення змін до Конституції України, які включаються до порядку денного сесії та направляються до Конституційного суду України щодо надання висновку за окремою процедурою. Крім того, є більше 120 перехідних законопроектів», - поінформував Д.Разумков.

Народні депутати перейшли до розгляду проекту порядку денного другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.

Головуючий запропонував присутнім подати свої пропозиції до розданого проекту порядку денного до четверга, 5 вересня. «Доопрацьований проект порядку денного другої сесії Верховної Ради буде внесений 9 вересня на розгляд та схвалення Погоджувальною радою, а 10 вересня - на затвердження Верховною Радою", - сказав він.

Голова Верховної Ради також повідомив, що завтра, 3 вересня, планується розглянути проект Закону «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)» (№7203 ) щоб прийняти його в цілому як Закон.

Д.Разумков нагадав, що даний Закон буде вважатися прийнятим, якщо за нього проголосують більше двох третин народних депутатів, а це 300 народних обранців.

На засіданні виступили представники фракцій і груп Верховної Ради.

На засіданні виступили: голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, голова Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха, голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко, голова Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець.

Голова Комітету з питань правової політики Ірина Венедіктова поінформувала про прийняті на засіданні Комітету рішення щодо законопроектів, якими пропонуються зміни до Конституції України.

Д.Разумков закрив засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп).