Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 червня 2019, 09:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Нідерландська прокуратура має докази причетності Росії до катастрофи МН17

"Маємо змобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш"

Україна використовуватиме міжнародний досвід контролю за фінансами

Громади, які зволікають з об'єднанням, втрачають багато грошей і час

 

Нідерландська прокуратура має докази причетності Росії до катастрофи МН17

"Оприлюднені 19 червня Міжнародною спільною слідчою групою результати розслідування збиття літака Малайзійських авіаліній МН17 мають ключове значення, адже дають остаточну відповідь на питання, звідки смертоносна зброя потрапила на територію України, і хто організував цю операцію". Про це заявили у МЗС України після презентації звіту Міжнародної слідчої групи (на знімку), яка назвала імена перших чотирьох підозрюваних у причетності до збиття літака у липні 2014 року над Донбасом - Ігор Гіркін, Сергій Дубинський, Олег Пулатов та Леонід Харченко. У міністерстві зауважили, що підозрювані - чинні і колишні співробітники російських спецслужб і громадянин України, який надавав їм сприяння. "Ми закликаємо РФ визнати свою відповідальність за постачання зброї та співпрацювати зі слідством, як це передбачено резолюцією РБ ООН 2166 від 17 липня 2014 р.", - йдеться у заяві відомства. (читайте у «Голосі України» на 1, 11 стор. >>> article/318537)

"Маємо змобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш"

Ранкове засідання 20 червня

Відкривши ранкове засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що ми живемо у тривожні дні та закликав мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш та не допустити перегляду демократичних перетворень.

Глава парламенту зазначив, що коли від нас ідуть кращі захисники України, такі як наш побратим Дмитро Тимчук, всередині країни вже відбуваються спроби реваншу. Московська церква в Україні не лише не бажає виконувати закон і чесно вказувати свій реальний центр - Москву, вони вже намагаються скасувати реєстрацію Української, Вселенськи визнаної Церкви. Хочуть забрати в українців право мати свою церкву. Київський окружний адміністративний суд повинен здати іспит на державність і українськість, і однозначно підтвердити законність реєстрації Православної Церкви України, підкреслив Андрій Парубій. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318545)

Україна використовуватиме міжнародний досвід контролю за фінансами

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з Президентом Міжнародної організації вищих органів аудиту INTOSAI, Президентом Державної аудиторської інституції ОАЕ, доктором Харібом Саїдом Аль Амімі заявив, що співпраця з Міжнародною аудиторською компанією дуже важлива для України.

"Співпраця з Міжнародною аудиторською компанією дуже важлива, адже в Україні Рахункова палата є головним інструментом контролю за виконавчою владою. За останні роки ми доклали багато зусиль для вдосконалення роботи Рахункової палати, ухвалили новий сучасний закон, враховуючи передові світові практики", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318546)

Громади, які зволікають з об'єднанням, втрачають багато грошей і час

Журналісти Дніпропетровської, Кіровоградської та Харківської областей стали учасниками прес-туру успішними ОТГ та тренінгу з децентралізації, організованих Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID - Україна Dobre у Дніпропетровській області. Новоолександрівська ОТГ: майбутнє громади - діти!

У Новоолександрівській сільській об'єднаній територіальній громаді, яка була створена однією з перших в Україні ще в серпні 2015 року, об'єдналися дві сільські ради (Новоолександрівська та Волоська) - загалом майже 12 тисяч жителів на два селища та 12 сіл. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/318489)

 

Повний випуск «Голосу України» від 21.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua