Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 червня 2019, 09:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Нідерландська прокуратура має докази причетності Росії до катастрофи МН17

"Маємо змобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш"

Україна використовуватиме міжнародний досвід контролю за фінансами

Громади, які зволікають з об'єднанням, втрачають багато грошей і час

 

Нідерландська прокуратура має докази причетності Росії до катастрофи МН17

"Оприлюднені 19 червня Міжнародною спільною слідчою групою результати розслідування збиття літака Малайзійських авіаліній МН17 мають ключове значення, адже дають остаточну відповідь на питання, звідки смертоносна зброя потрапила на територію України, і хто організував цю операцію". Про це заявили у МЗС України після презентації звіту Міжнародної слідчої групи (на знімку), яка назвала імена перших чотирьох підозрюваних у причетності до збиття літака у липні 2014 року над Донбасом - Ігор Гіркін, Сергій Дубинський, Олег Пулатов та Леонід Харченко. У міністерстві зауважили, що підозрювані - чинні і колишні співробітники російських спецслужб і громадянин України, який надавав їм сприяння. "Ми закликаємо РФ визнати свою відповідальність за постачання зброї та співпрацювати зі слідством, як це передбачено резолюцією РБ ООН 2166 від 17 липня 2014 р.", - йдеться у заяві відомства. (читайте у «Голосі України» на 1, 11 стор. >>> article/318537)

"Маємо змобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш"

Ранкове засідання 20 червня

Відкривши ранкове засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій наголосив, що ми живемо у тривожні дні та закликав мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш та не допустити перегляду демократичних перетворень.

Глава парламенту зазначив, що коли від нас ідуть кращі захисники України, такі як наш побратим Дмитро Тимчук, всередині країни вже відбуваються спроби реваншу. Московська церква в Україні не лише не бажає виконувати закон і чесно вказувати свій реальний центр - Москву, вони вже намагаються скасувати реєстрацію Української, Вселенськи визнаної Церкви. Хочуть забрати в українців право мати свою церкву. Київський окружний адміністративний суд повинен здати іспит на державність і українськість, і однозначно підтвердити законність реєстрації Православної Церкви України, підкреслив Андрій Парубій. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318545)

Україна використовуватиме міжнародний досвід контролю за фінансами

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з Президентом Міжнародної організації вищих органів аудиту INTOSAI, Президентом Державної аудиторської інституції ОАЕ, доктором Харібом Саїдом Аль Амімі заявив, що співпраця з Міжнародною аудиторською компанією дуже важлива для України.

"Співпраця з Міжнародною аудиторською компанією дуже важлива, адже в Україні Рахункова палата є головним інструментом контролю за виконавчою владою. За останні роки ми доклали багато зусиль для вдосконалення роботи Рахункової палати, ухвалили новий сучасний закон, враховуючи передові світові практики", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318546)

Громади, які зволікають з об'єднанням, втрачають багато грошей і час

Журналісти Дніпропетровської, Кіровоградської та Харківської областей стали учасниками прес-туру успішними ОТГ та тренінгу з децентралізації, організованих Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID - Україна Dobre у Дніпропетровській області. Новоолександрівська ОТГ: майбутнє громади - діти!

У Новоолександрівській сільській об'єднаній територіальній громаді, яка була створена однією з перших в Україні ще в серпні 2015 року, об'єдналися дві сільські ради (Новоолександрівська та Волоська) - загалом майже 12 тисяч жителів на два селища та 12 сіл. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/318489)

 

Повний випуск «Голосу України» від 21.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua