Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 червня 2019, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Кому комунальне покращення?

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками

Жінки мають бути залучені до миротворчих процесів і представлені серед керівництва силових структур

Тож коли зароблятимемо на Місяці? або Чому космічна держава не дивиться у бік космічної галузі

 

Кому комунальне покращення?

За п'ять років сума у квитанціях на оплату комунальних платежів зросла в рази. На деякі послуги, такі як опалення та гаряча вода, - в три-чотири рази, не відставала у зростанні й ціна на газ для населення.

У результаті почала збільшуватися кількість субсидіантів і дедалі менше українців були спроможні сплачувати комуналку в повному розмірі самостійно.

Наприклад, у квітні 2019-го субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 4033,8 тис. домогосподарств. А середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у квітні 2019 року збільшився порівняно з відповідним періодом 2018-го на 32,3%. Українці вже майже звикли до думки про вільний ринок газу, щоправда, не дуже розуміючи що це, та очікують на аналогічний ринок електроенергії, введення в дію якого з 1 липня цього року планують відкласти, бо у результаті можуть зрости ціни на світло.

Паралельно відбулася ще одна важлива подія - з 1 травня почав діяти новий Закон "Про житлово-комунальні послуги", який вносить низку істотних новацій в життя громадян. Що змінилося і що потрібно робити? Доведеться платити більше, а якість послуг навряд чи поліпшиться (читайте у «Голосі України» на 1, 6-7 стор. >>> article/318263)

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками

Підкомітет з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему "Досвід Швеції з питань протидії торгівлі людьми та сексуальній експлуатації". Захід відбувся за підтримки Посольства Королівства Швеції в Україні.

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками, це третій у світі за прибутковістю нелегальний "бізнес". Жертвами сексуальної експлуатації стають не лише жінки, а і чоловіки, діти. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318281)

Жінки мають бути залучені до миротворчих процесів і представлені серед керівництва силових структур

У столиці презентували платформу "Безпека. Жінки. Мир", яка співпрацюватиме із громадськими організаціями та жіночими волонтерськими рухами.

"Завдання платформи "Безпека. Жінки. Мир" - реалізація принципів гендерної рівності в політичних процесах і державних інституціях, рівність і високе представництво жінок у владі, у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах", - заявила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час презентації об'єднання. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318282)

Тож коли зароблятимемо на Місяці? або Чому космічна держава не дивиться у бік космічної галузі

Про проблеми української космічної галузі розповідає голова Державного космічного агентства України (ДКА України) Павло Дегтяренко.

Україна бере участь у багатьох міжнародних космічних проектах, у тому числі співпрацюємо з Європейським космічним агентством (ЄКА) - ракета-носій "Вега" літає з українським двигуном. Але чому Україна все ніяк не набуде членства в ЄКА? Чому в нас за всі роки незалежності лише один космонавт - Леонід Каденюк - побував у космосі, та й те на чужій ракеті? Чому Ілон Маск, а не ми, запускає багаторазові ракети? Адже відповідні розробки наші фахівці вели задовго до Маска. І навіть проект бази й поселення на Місяці в нас вже є, але наразі лишається на папері. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/318260)

 

Повний випуск «Голосу України» від 14.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua