Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 червня 2019, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

Сьогодні у «Голосі України»:

Кому комунальне покращення?

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками

Жінки мають бути залучені до миротворчих процесів і представлені серед керівництва силових структур

Тож коли зароблятимемо на Місяці? або Чому космічна держава не дивиться у бік космічної галузі

 

Кому комунальне покращення?

За п'ять років сума у квитанціях на оплату комунальних платежів зросла в рази. На деякі послуги, такі як опалення та гаряча вода, - в три-чотири рази, не відставала у зростанні й ціна на газ для населення.

У результаті почала збільшуватися кількість субсидіантів і дедалі менше українців були спроможні сплачувати комуналку в повному розмірі самостійно.

Наприклад, у квітні 2019-го субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримували 4033,8 тис. домогосподарств. А середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство у квітні 2019 року збільшився порівняно з відповідним періодом 2018-го на 32,3%. Українці вже майже звикли до думки про вільний ринок газу, щоправда, не дуже розуміючи що це, та очікують на аналогічний ринок електроенергії, введення в дію якого з 1 липня цього року планують відкласти, бо у результаті можуть зрости ціни на світло.

Паралельно відбулася ще одна важлива подія - з 1 травня почав діяти новий Закон "Про житлово-комунальні послуги", який вносить низку істотних новацій в життя громадян. Що змінилося і що потрібно робити? Доведеться платити більше, а якість послуг навряд чи поліпшиться (читайте у «Голосі України» на 1, 6-7 стор. >>> article/318263)

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками

Підкомітет з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему "Досвід Швеції з питань протидії торгівлі людьми та сексуальній експлуатації". Захід відбувся за підтримки Посольства Королівства Швеції в Україні.

Торгівля людьми - не менше зло, аніж торгівля зброєю та наркотиками, це третій у світі за прибутковістю нелегальний "бізнес". Жертвами сексуальної експлуатації стають не лише жінки, а і чоловіки, діти. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/318281)

Жінки мають бути залучені до миротворчих процесів і представлені серед керівництва силових структур

У столиці презентували платформу "Безпека. Жінки. Мир", яка співпрацюватиме із громадськими організаціями та жіночими волонтерськими рухами.

"Завдання платформи "Безпека. Жінки. Мир" - реалізація принципів гендерної рівності в політичних процесах і державних інституціях, рівність і високе представництво жінок у владі, у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах", - заявила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час презентації об'єднання. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/318282)

Тож коли зароблятимемо на Місяці? або Чому космічна держава не дивиться у бік космічної галузі

Про проблеми української космічної галузі розповідає голова Державного космічного агентства України (ДКА України) Павло Дегтяренко.

Україна бере участь у багатьох міжнародних космічних проектах, у тому числі співпрацюємо з Європейським космічним агентством (ЄКА) - ракета-носій "Вега" літає з українським двигуном. Але чому Україна все ніяк не набуде членства в ЄКА? Чому в нас за всі роки незалежності лише один космонавт - Леонід Каденюк - побував у космосі, та й те на чужій ракеті? Чому Ілон Маск, а не ми, запускає багаторазові ракети? Адже відповідні розробки наші фахівці вели задовго до Маска. І навіть проект бази й поселення на Місяці в нас вже є, але наразі лишається на папері. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/318260)

 

Повний випуск «Голосу України» від 14.06.2019 на сайті http://www.golos.com.ua