Новини

14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про концесію (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:37

Народні депутати підтримали за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо державного регулювання космічної діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:15

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:07

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про оренду державного та комунального майна (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 12:00

Народні депутати підтримали за основу законопроект про визнання таким, що втратив чинність, Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:41

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності парламенту (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:28

Верховна Рада України достроково припинила повноваження складу Центральної виборчої комісії (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2019, 09:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 травня

Сьогодні у «Голосі України»:

Президент України своїм Указом достроково припинив повноваження парламенту і призначив позачергові вибори на 21 липня 2019 року

У Радбезі відмовилися обговорювати "мовний закон"

МВФ - Україна: транш в обмін на реформи

Учитися, учитися, учитися...

 

Президент України своїм Указом достроково припинив повноваження парламенту і призначив позачергові вибори на 21 липня 2019 року

А перед цим Верховна Рада під час позачергового засідання може розглянути зміни до закону про вибори щодо скасування мажоритарної виборчої системи, зменшення виборчого бар'єра та запровадження імперативного мандата. Про це стало відомо після вчорашніх консультацій Президента Володимира Зеленського з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, Першим заступником і заступником Голови Верховної Ради Іриною Геращенко та Оксаною Сироїд, а також з лідерами парламентських фракцій і депутатських груп. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/317300)

У Радбезі відмовилися обговорювати "мовний закон"

Рада Безпеки ООН відмовилася проводити 20 травня засідання, присвячене українському "мовному закону", на чому наполягала Російська Федерація.

"Ми протестуємо проти проведення цього засідання та закликаємо інших членів проголосувати проти ухвалення його порядку денного", - заявив постійний представник Франції при ООН Франсуа Делатр. За словами Делатра, ухвалений 25 квітня закон не можна ставити на один рівень з важкою гуманітарною ситуацією на Донбасі. Постійний представник Франції наголосив, що Росія навмисно ініціювала це засідання спеціально в день інавгурації нового Президента України Володимира Зеленського, щоб використати Раду Безпеки для своїх цілей, повідомляє Укрінформ. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/317288)

МВФ - Україна: транш в обмін на реформи

Відучора в Україні почала працювати місія Міжнародного валютного фонду. Її мета - дати оцінку реформам, які уряд зобов'язався провести в межах нової програми співпраці, започаткованої у грудні минулого року. Як повідомляє "Громадське", місія фонду перебуватиме в нашій державі два тижні. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/317287)

Учитися, учитися, учитися...

Досвідчений юрист Олексій Ющик міркує про те, що політичній еліті України не завадило б набратися більш високої політичної та правової культури.

Якщо в Росії є дві біди - дурні та дороги, то Україні з лишком вистачає однієї - дурнів у владі. Недарма з'явився жарт: дурнів у нас мало, але їх розставлено так грамотно, що трапляються на кожному кроці. Таке враження, що комусь дуже потрібно, щоб розумний народ переймався хворою головою... (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/317284)

 

Повний випуск «Голосу України» від 22.05.2019 на сайті http://www.golos.com.ua