Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 квітня 2019, 10:37

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Члени Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму відвідали Державне підприємство "Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа"

 

24 квітня на запрошення Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова з робочим візитом народні депутати-члени Комітету Артур Палатний, Микола Величкович, Анна Романова, Олег Велікін, Іван Спориш оглянули Олімпійський навчально-спортивний центр.

Директор підприємства Андрій Крилюк поінформував народних депутатів про те, що з жовтня 2017 року керівництвом вживаються активні заходи щодо значного поліпшення матеріально-технічної бази підприємства. Проведено ряд капітальних ремонтів приміщень та систем, закуплено значний перелік сучасного спортивного обладнання та інвентарю, а також розроблена проектно-кошторисна документація для будівництва нових споруд. За кошти державного бюджету зібрана вихідна інформація та розроблено три робочі проекти:

«Будівництво спеціалізованого плавального комплексу олімпійського класу (до складу якого входить зал спортивної гімнастики та ігровий зал)»;

«Будівництво сучасного спального корпусу (що відповідатиме потребам спортсменів з обмеженими фізичними можливостями)»;

«Реконструкція комплексного ігрового залу».

Всі зазначені проекти отримали позитивні висновки спеціалізованої будівельної експертизи.

Народні депутати оглянули оновлені номери в готелі для спортсменів, нові медичні та реабілітаційні кабінети з обладнанням європейського зразка, новий тренажерний зал та відкритий нещодавно сучасний зал важкої атлетики, поспілкувалися з спортсменами.

Голова Комітету подякував Міністру та директору Державного підприємства за професійний менеджмент на підприємстві, що спрямований на підтримку українських спортсменів задля досягнення ними найвищих результатів на міжнародних спортивних аренах.

«Поки багато політиків та посадовців займаються популізмом, ми працюємо та показуємо результат», - зазначив А.Палатний.

Артур Палатний разом з колегами підкреслив, що співпраця Міністерства молоді та спорту, Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму та керівництва підприємства приносить позитивні результати.

Голова Комітету та члени Комітету пообіцяли сприяти Міністерству та державному підприємству у виділенні коштів з Державного бюджету на подальшу розбудову олімпійського центру.

 

Довідково:

Підприємство створене в 1976р. В господарському віданні підприємства перебуває комплекс будівель і споруд державної форми власності загальною площею 22012,3 м. кв.

Основні споруди комплексу були збудовані у 1978р. для забезпечення проведення XXII Олімпійських ігор.

Основною спорудою підприємства являється НСК (навчально-спортивний комплекс) в якому розміщений зал спортивної гімнастики, ігровий зал, зал боксу, зал дзю-до, тренажерний зал, зали важкої атлетики, зал загальної фізичної підготовки, зал спеціальної фізичної підготовки, зал кардіотренажерів, медичний центр, сауни, та ряд спеціалізованих допоміжних приміщень. Також в складі НСК перебуває ряд відкритих площинних спортивних споруд.

Комплекс для проживання підприємства складається з трьох спальних корпусів які можуть одночасно розмістити 320-360 осіб (в залежності від умов проживання).

В складі комплексу працює їдальня з повним циклом приготування їжі.

Підприємство забезпечене допоміжними господарськими спорудами - гараж, котельня, ГРП (газо-розподільча підстанція), КПП, 2 артезіанські свердловини, водонапірна вежа, ряд складських та допоміжних приміщень.

В постійному користуванні підприємства перебувають 2 земельні ділянки загальною площею 10,824 га, з цільовим призначенням 07.02 (для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту).

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2006 року № 30 Центру надано статус бази олімпійської та паралімпійської підготовки з наступних видів спору: бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, тхеквондо (ВТФ), гімнастика спортивна, важка атлетика, сучасне п’ятиборство, фехтування, легка атлетика, стрільба з лука, гандбол, боротьба вільна, боротьба греко-римська, дзюдо, пауерліфтинг, легка атлетика, футбол, спорт інвалідів.

Підприємство є головною базою олімпійської підготовки України, та єдиним підприємством яке в повній мірі відповідає вимогам Постанови КМУ щодо порядку надання закладу фізичної культури і спорту статусу бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки.

Підприємство є прибутковим.

На підприємстві працюють 152 особи.

 

Більше фото тут: http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74221.html

Відео: https://www.facebook.com/zhdanovihor/videos/2118612321590291/