Новини

22 травня 2019, 17:49

Ірина Геращенко нагородила цінним подарунком Голови Парламенту талановитого учня, рекордсмена шкільних олімпіад - 6-класника Андрія Куделю

докладніше
22 травня 2019, 14:32

Третя робоча зустріч Генеральних Секретарів парламентських адміністрацій країн Східного партнерства триває у Львові

докладніше
22 травня 2019, 14:22

Відбулося позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 травня 2019, 13:02

Голова Парламенту Андрій Парубій вважає, що Указ Президента – це не тільки зневаження Конституції, а заведення України в конституційну кризу

докладніше
22 травня 2019, 12:25

Генеральні секретарі парламентів країн Східного партнерства взяли участь у Дні Європи у Львові

докладніше
22 травня 2019, 12:14

Голова Верховної Ради України порекомендував Президенту України і його команді добре вивчити уроки української історії і не шукати шляхів капітуляції перед Росією

докладніше
22 травня 2019, 10:34

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій видав розпорядження "Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України восьмого скликання" 22 травня 2019 року о 12-00

докладніше
22 травня 2019, 10:25

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій звернувся до Президента України з проханням конкретизувати номери законопроектів, запропоновані для розгляду Верховною Радою

докладніше
22 травня 2019, 09:38

Ірина Геращенко: «Ми готові передати всю необхідну інформацію експертам, які у новій команді працюватимуть у Мінських групах та займатимуться питанням щодо звільнення заручників»

докладніше
22 травня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 травня

докладніше
22 травня 2019, 09:26

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на позачерговому пленарному засіданні 22 травня

докладніше
21 травня 2019, 18:28

Андрій Парубій переконаний, що співпраця з НАТО буде продовжуватись, ставати тіснішою, і одного дня Україна стане членом НАТО

докладніше
21 травня 2019, 17:27

У №21 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано текст Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

докладніше
21 травня 2019, 09:38

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 травня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 квітня 2019, 09:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Де мова - там перемога! Бо це наймогутніша зброя!

Російська Федерація знову перетнула червоні лінії

РФ має поважати територіальну цілісність

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.

 

Де мова - там перемога! Бо це наймогутніша зброя!

Верховна Рада 278 голосами ухвалила в цілому законопроект про функціонування української мови як державної.

Відкривши засідання, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав українців з Чистим четвергом та нагадав, що саме в Чистий четвер 2015 року, чотири роки тому, було ухвалено пакет законів про декомунізацію.

"Сьогодні, у Чистий четвер, ми ухвалюємо ще один доленосний закон для відновлення історичної справедливості, утвердження української ідентичності. Це закон про українську мову як державну! Українська держава має державну мову - це українська мова! Ми, український парламент, приймаючи закон про функціонування української мови як державної, виконуємо свій обов'язок!" - сказав він та підкреслив, що українська мова - це наша наймогутніша зброя. "Імперська Росія завжди робила все, щоби вибити її нам із рук. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316482)

Російська Федерація знову перетнула червоні лінії

Україна відреагувала на те, що президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Президент Петро Порошенко виступив із заявою про те, що дії Росії - це чергове безпрецедентне втручання у внутрішні справи незалежної держави, брутальне порушення суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України й повне попрання своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей.(читайте у «Голосі України» на 1, 9 стор. >>> article/316465)

РФ має поважати територіальну цілісність

"Російська незаконна окупація Криму та міста Севастополя і триваюче втручання в Україні є незаконними відповідно до міжнародного права. Україна обрала євроатлантичне майбутнє. Росія має поважати суверенне рішення України, її незалежність та територіальну цілісність... Доки цього не станеться, і мови не може бути про повернення до нормальних відносин з Росією", - заявив британський депутат, державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан, виступаючи в середу під час дебатів щодо російської анексії Криму в британському парламенті. Відео виступу депутата на своїй сторінці у Фейсбуці розмістило Посольство України у Великій Британії. (читайте у «Голосі України» на 1, 9 стор. >>> article/316467)

Звернення Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Сьогодні, 26 квітня, ми згадуємо наймасштабнішу екологічну і техногенну катастрофу в новітній історії - аварію на Чорнобильській атомній електростанції.

33 роки тому весь світ потрясла страшна новина про катастрофу в Україні. Ця трагічна подія вплинула на життя не лише України та українців, а й усього людства. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316459)

 

Повний випуск «Голосу України» від 26.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua