Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 квітня 2019, 09:39

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Тільки за крок до історичного рішення

Підраховано 100 відсотків електронних протоколів

У парламенті презентували сотню найскладніших за технікою виконання та орнаментикою писанок

Швидкість змін залежить від швидкості ухвалення рішень

 

Тільки за крок до історичного рішення

Робота розпочалася із виступу на вимогу двох фракцій - "Народний фронт" та "Блок Петра Порошенка" - Максима Бурбака. Він наголосив на тому, що парламент восьмого скликання ввійшов у історію як законодавчий орган із прозахідною та проєвропейською конституційною більшістю. Народні депутати зробили багато для того, щоб закарбувати в Основному Законі незмінність курсу на членство в НАТО та ЄС, щоб назавжди позбутися радянського спадку, зауважив М. Бурбак.

"Ми щодня тут боремося за українську мову та ідентичність, за право бути українцями в демократичній Україні, - сказав очільник фракції "Народний фронт". - Ми дали старт небувалим досі в країні реформам. Але наші вороги весь цей час марять реваншем. Їхні козачки присутні в цій залі. Учора один із них заявив, що спробує нашкребти 150 підписів народних депутатів за відкликання Андрія Парубія з посади глави парламенту. Ми знаємо, хто це робить і за чиєю вказівкою. І знаємо, що реальний задум полягає в тому, щоб за півроку до завершення повноважень відправити Верховну Раду на дострокові вибори. Соратник В. Медведчука А. Портнов роздає із Відня вказівки дестабілізувати Верховну Раду, щоб зіштовхнути країну в прірву колапсу. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316438)

Підраховано 100 відсотків електронних протоколів

Центральна виборча комісія ще надвечір 23 квітня опрацювала 100 відсотків попередніх електронних протоколів про підсумки голосування на виборах Президента України 21 квітня 2019 року в усіх 199 територіальних виборчих округах. Загалом у голосуванні взяли участь 18 мільйонів 491 тисяча 837 громадян України. За кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського віддали свой голос 73,22 відсотка виборців (13 мільйонів 541 тисяча 528 осіб), за Петра Порошенка - 24,45 відсотка виборців (4 мільйони 522 тисячі 320 осіб). 2,31 відсотка виборчих бюлетенів було визнано недійсними. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316425)

У парламенті презентували сотню найскладніших за технікою виконання та орнаментикою писанок

До Великодніх свят у парламенті відбувся майстер-клас з розпису писанок від Ольги Ровецької та презентація колекції писанок.

У відкритті заходу взяли участь голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький, Перший заступник Керівника апарату Верховної Ради України Петро Боднар, заступник Керівника апарату Микола Шевчук, а також народні депутати, співробітники апарату Верховної Ради, представники засобів масової інформації та гості парламенту. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316426)

Швидкість змін залежить від швидкості ухвалення рішень

Відкривши перше після президентських виборів засідання Кабінету Міністрів, прем'єр Володимир Гройсман підкреслив, що уряд і надалі робитиме все можливе для забезпечення стабільного розвитку країни у міжвиборчий період та виконуватиме ті завдання, які визначені програмою діяльності та затребувані суспільством.

В. Гройсман підкреслив, що у найближчі місяці потрібно ухвалити низку законодавчих актів. "Для того, щоб ми були конкурентними та швидко розвивалися, потрібно якнайшвидше змінити систему прийняття рішень у країні, бо іноді лише на формальності ми витрачаємо по півтора-два роки і тільки потім починаємо впровадження тих чи інших змін". За його словами, це, зокрема, стосується захисту реформи децентралізації, що потребує внесення змін до Конституції. А після того, як Кабінет Міністрів ухвалив рішення про розподіл 2,1 мільярда гривень бюджетної субвенції на розвиток об'єднаних територіальних громад, В. Гройсман зазначив, що ці кошти підуть на будівництво, реконструкцію та ремонти тисяч важливих для громад об'єктів. "Ми свою функцію підтримки ОТГ виконуємо", - сказав він. І додав: "Там, де децентралізація не пройшла - вона пройде. Всі це мають усвідомити. Ми доб'ємося того, щоб покриття реформою було 100 відсотків. Що таке децентралізація? Тільки за 2016-2018 рік ОТГ отримали можливості будівництва, реконструкції понад 6000 об'єктів. Це те, що стосується якості життя людей". (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316428)

 

Повний випуск «Голосу України» від 25.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua