Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
24 квітня 2019, 09:24

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 24 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Сьогодні Верховна Рада може завершити розгляд правок до мовного законопроекту

Ці вибори свідчать про демократію

Демократичні і змагальні вибори - це перемога українського народу

Тисячі українців подякували Петрові Порошенку за п'ять років президентства

 

Сьогодні Верховна Рада може завершити розгляд правок до мовного законопроекту

Ранкове засідання 23 квітня. Парламент продовжив розглядати проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної (No 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

На початку ранкового пленарного засідання Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що парламент у четвер, 25 квітня, на Чистий четвер, який відзначатимуть християни східного обряду, може ухвалити в цілому проект закону про забезпечення функціонування української мови як державної (No 5670-д). "На Чистий четвер можемо мати закон про мову", - сказав А. Парубій, висловивши сподівання, що впродовж вівторка-середи парламент завершить розгляд правок до законопроекту, яких залишилося пройти майже 250. А як свідчить практика, зауважив глава парламенту, Верховна Рада розглядає за день майже 200 поправок. Далі, за його словами, збереться на засідання профільний парламентський комітет - з питань культури і духовності - для напрацювання остаточної версії законопроекту. А. Парубій запросив до участі в засіданні комітету представників усіх фракцій та груп, щоб у Чистий четвер (за Юліанським календарем) Верховна Рада змогла проголосувати в цілому узгоджений законопроект. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316374)

Ці вибори свідчать про демократію

Посли країн "Великої сімки" привітали Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах і висловили сподівання на тісну співпрацю в майбутньому. "Ми високо оцінили роботу Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів за створення правових і безпечних умов, що дозволило українським громадянам в повній мірі реалізувати свої демократичні права в рамках чесного виборчого процесу", - йдеться у заяві послів G7, розміщеній у Твіттері. "Посли країн "Великої сімки" також визнають прогрес, якого було досягнуто Україною за час президентства Петра Порошенка, починаючи з 2014 року. Ми підтверджуємо своє зобов'язання підтримувати вибраний Україною шлях та подальше проведення реформ", - наголошено у заяві. (читайте у «Голосі України» на 1, 7 стор. >>> article/316354)

Демократичні і змагальні вибори - це перемога українського народу

Відповідно до переданих до Центральної виборчої комісії електронних протоколів за кандидата у Президенти Володимира Зеленського 21 квітня було віддано 73,23 відсотка голосів (13537510 виборців), а за Петра Порошенка - 24,45 відсотка голосів (4520683 голосів).

Учора ЦВК під головуванням Тетяни Сліпачук продовжувала прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки другого туру президентських виборів, яке буде здійснюватися в режимі продовжуваного засідання, що завершиться тільки після прийому останнього з доставлених до комісії протоколів ОВК. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316391)

Тисячі українців подякували Петрові Порошенку за п'ять років президентства

На другий день після дня голосування, 22 квітня, до адміністрації глави держави на Банкову прийшли тисячі українців, щоб подякувати Петрові Порошенку за п'ять років президентства. І за моменти - трагічні і святкові, - які всі ми пережили разом. Це вперше в історії суверенної України, коли люди прийшли до Президента просто сказати "дякую" за служіння країні. За те, що спромігся врятувати суверенітет розтерзаної війною з Росією України й авторитетом та дипломатичністю завоювати підтримку країни серед міжнародної спільноти. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316392)

 

Повний випуск «Голосу України» від 24.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua