Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 квітня 2019, 09:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 квітня

Сьогодні у «Голосі України»:

Кожен зробив свій вибір вільно та демократично

Голосування за мовний законопроект відбудеться у Чистий четвер

Жодної зміни у стратегічному курсі розвитку держави не відбудеться

Вітають і очікують на продовження співпраці

 

Кожен зробив свій вибір вільно та демократично

Вибори Президента України відповідають закону, є демократичними і проведені на рівні високих міжнародних стандартів. Про це заявила Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на вчорашньому брифінгу в ЦВК. У ЦВК стверджують, що не зафіксували жодних скарг чи заяв про порушення під час голосування, які могли б вплинути на результати виборів.

Станом на 16.30, ЦВК опрацювала 99,53 відсотка електронних протоколів. За кандидата у Президенти Володимира Зеленського віддали свої голоси 73,23 відсотка виборців, за Петра Порошенка - 24,45. Недійсними визнано 2,31 відсотка бюлетенів. У розрізі регіонів чинний Президент України Петро Порошенко посів першість лише у Львівській області та в закордонному виборчому окрузі. В решті областей України та в столиці Києві виборці віддали перевагу Володимиру Зеленському. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/316322)

Голосування за мовний законопроект відбудеться у Чистий четвер

Голова Верховної Ради Андрій Парубій на початку погоджувальної ради відзначив, що президентські вибори відбулися прозоро та демократично, що є великим досягненням для України як європейської держави.

"Дані екзит-полів свідчать, що новообраним Президентом України буде Володимир Зеленський, і я поважаю волю громадян та хочу привітати Володимира Олександровича з обранням на цю посаду та побажати йому мудрості, твердості на тому шляху, яким іде Українська держава. Також хочу подякувати Петру Порошенку за те, що він продемонстрував найвищий рівень політичної культури, подякувати за всі етапи нашої співпраці, хоча, зрозуміло, нам ще доведеться співпрацювати по тих законах, які стоять на порядку денному Верховної Ради", - зазначив Андрій Парубій та підкреслив, що незважаючи на вибори, парламент повинен продовжити роботу над питаннями порядку денного, зокрема, над законопроектом про забезпечення функціонування української мови як державної. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/316326)

Жодної зміни у стратегічному курсі розвитку держави не відбудеться

Усі ключові питання розвитку держави, у тім числі й зовнішньої політики, визначаються законами, які ухвалює парламент. На цьому наголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій на брифінгу після завершення погоджувальної ради. "Тому можу всіх запевнити: жодної зміни у нашому стратегічному курсі розвитку держави не відбудеться за будь-яких обставин. По всіх питаннях і зовнішньополітичного вибору, і безпеки, і оборони, ідентичності український парламент і надалі займатиме дуже тверду, послідовну і чітку позицію. Упевнений, це буде підтверджено на цьому тижні", - сказав він. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/316327)

Вітають і очікують на продовження співпраці

Зарубіжні лідери та глави МЗС привітали Володимира Зеленського з перемогою на виборах Президента України.

Президент Республіки Польща Анджей Дуда під час телефонної розмови привітав Володимира Зеленського з обранням на пост Президента та запросив до Польщі, поінформувала канцелярія глави польської держави. Польські інформаційні агентства звертають увагу на те, що президент РП Анджей Дуда перший привітав Володимира Зеленського з перемогою, повідомляє кореспондент "Голосу України" у Варшаві Іван Козловський. Запевнивши свого нового українського візаві у "готовності Польщі до подальшої всебічної допомоги Україні у сфері безпеки і державних реформ", в офіційному вітальному листі А. Дуда висловив переконання, що "зміцненню дружніх відносин і формуванню взаємної злагоди" між нашими країнами служитиме "новий підхід" до методів "трактування спільної недавньої історії наших народів", а також "глибока віра" в те, що термін президентства В. Зеленського "принесе позитивний перелом у цій справі". (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/316323)

 

Повний випуск «Голосу України» від 23.04.2019 на сайті http://www.golos.com.ua