Новини

14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше
13 червня 2019, 09:46

Ірина Геращенко: «Збільшення представництва жінок у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах - мета нової платформи «Безпека.Жінки.Мир»»

докладніше
13 червня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів Маріуполя з п’ятою річницею звільнення міста від російської окупації

докладніше
12 червня 2019, 17:30

Відбувся тренінг "Основи громадянської парламентської освіти"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 березня 2019, 14:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Фотовиставку «Туберкульоз очима пацієнтів» представлено у парламенті до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

 

У відкритті виставки взяла участь заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд. Експозиція розповідає про те, що на сьогодні є потреба у переході до пацієнт-орієнтованій моделі лікування.

В економічно розвинених країнах світу практика тривалого перебування в стаціонарі пацієнтів з туберкульозом вже давно відійшла у минуле.

Причин цьому кілька: таке лікування дорого вартісне, неефективне, не орієнтоване на потреби людини, оскільки ізолює її від соціуму.

Перебуваючи довгий час на стаціонарі, пацієнти втрачають соціальні зв’язки, робочі місця. Діти у диспансерах не мають змоги розвиватися, навчатися, стають асоціальними.

Більше того, більшість стаціонарних відділень в Україні не відповідають вимогам інфекційного контролю. Перебування пацієнтів в стаціонарах не є безпечним – вони не захищають людей від перехресного зараження мікобактеріями туберкульозу, у тому числі стійкими до основних протитуберкульозних препаратів.

Фотовиставка “Туберкульоз очима пацієнта” з одного боку розповідає про щасливі історії тих, кому вдалося подолати хворобу, про реальний результат успішної амбулаторної моделі лікування хворих на туберкульоз в Україні, а з іншого – про тривале лікування дітей у протитуберкульозних диспансерах.

Експозицію розгорнуто в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України (вул. М.Грушеського,5). Вхід за картками акредитації.