Новини

15 липня 2019, 16:35

Відбулось заключне засідання Комітету з питань європейської інтеграції

докладніше
15 липня 2019, 15:15

Про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України та початок прийому пропозицій депутатських фракцій (депутатських груп) щодо кандидатів на посаду судді Конституційного Суду України

докладніше
15 липня 2019, 11:51

У Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулася презентація спортивного проекту: "Діджиталізація спорту в Україні"

докладніше
15 липня 2019, 10:03

У №28 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано закон щодо імплементації актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання

докладніше
12 липня 2019, 17:50

Голова Парламенту Андрій Парубій підбив підсумки роботи Верховної Ради України VIII скликання

докладніше
12 липня 2019, 16:43

І.Геращенко: «Новий Виборчий кодекс містить важливі зміни і дає надію на створення в Україні справжніх партій - з чітко окресленою ідеологією»

докладніше
12 липня 2019, 15:39

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
12 липня 2019, 13:31

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
12 липня 2019, 11:40

Година запитань до Уряду (відео)

докладніше
12 липня 2019, 10:07

Огляд головних тем «Голосу України» від 12 липня

докладніше
11 липня 2019, 18:09

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
11 липня 2019, 17:44

Ірина Геращенко: «Покращення стану дорожньої інфраструктури є запорукою розвитку внутрішнього туризму в Україні»

докладніше
11 липня 2019, 17:19

Ірина Геращенко: «Допоки українці незаконно утримуються на окупованих територіях та в Росії, ми маємо надати всебічну підтримку їхнім родинам»

докладніше
11 липня 2019, 16:47

Член Комітету з питань транспорту Віталій Корчик провів особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 березня 2019, 18:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

Голова Верховної Ради України А.Парубій відкрив ранкове засідання.

Головуючий зазначив, що 4 березня виповнилося 70 років із дня народження Володимира Івасюка – видатного українського композитора та поета.

«Володимир Івасюк був одним із засновників української сучасної естрадної музики, геніальним музикантом і виконавцем», - сказав А.Парубій.

Голова Верховної Ради назвав символічним, що саме сьогодні народні депутати продовжать розгляд закону про українську мову, за яку боровся, якою жив Володимир Івасюк.

А.Парубій поінформував, що у кулуарах Парламенту сьогодні відкриється тематична виставка: «Планета пісень Володимира Івасюка».

Головуючий надав слово представникам депутатських фракцій і груп, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Із заявою виступив представник депутатської фракції, яка вимагала оголосити перерву.

На вимогу депутатської фракції «Батьківщина» і групи «Воля народу» у пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після завершення перерви головуючий надав слово голові депутатської фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Вона поінформувала про результати наради представників депутатських фракцій і груп, яка відбулася під час перерви.

А.Парубій оголосив початок розгляду правок до проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної (№ 5670-д), розгляд якого у другому читанні було розпочато 28 лютого.

Голова Парламенту повідомив про продовження засідання до 12.10.

А.Парубій надав слово голові Комітету з питань культури і духовності Миколі Княжицькому, який презентував проект Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, а також поінформував про логіку розгляду правок.

Перед оголошенням перерви головуючий повідомив про створення у Верховній Раді міжфракційного об’єднання «За Одесу», яке очолили народні депутати С.Ківалов і Д.Голубов.

Після перерви народні депутати приступили до розгляду правок до проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

У залі засідань присутні представники Уряду України.

Після розгляду дев’ятої поправки головуюча Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко надала слово для короткого коментаря Віце-прем'єр-міністру України В'ячеславу Кириленку, який виступив на підтримку законопроекту.

Народні депутати розглядають правки до преамбули законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної.

Відповідаючи на запитання народного депутата, віце-прем'єр-міністр В.Кириленко наголосив, що Кабінет Міністрів не вносив власний проект закону про функціонування української мови як державної, оскільки підтримує законопроект № 5670-д.

Верховна Рада розглянула і не підтримала жодну із 37 правок, внесених народними депутатами до преамбули проекту Закону.

Парламент перейшов до розгляду правок до першого розділу законопроекту: ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ.

Головуюча надала слово для заяви голові депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Артуру Герасимову.

А.Парубій, закриваючи ранкове засідання, повідомив, що вечірнє засідання Верховної Ради розпочнеться із розгляду правки №39.

Голова Верховної Ради відкрив вечірнє засідання.

А.Парубій закликав провести засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних Силах України та обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 рік, а також оприлюднених у ЗМІ фактів зловживань щодо закупівлі запчастин, комплектуючих та обладнання для підприємств Державного концерну «Укроборонпром» завтра, 13 березня, після сесійного засідання спільно з Комітетом з питань національної безпеки і оборони та Комітетом з питань запобігання і протидії корупції.

«Є багато матеріалів, багато документів для опрацювання, але, я вважаю, що відтягувати з проведенням комісії і з інформуванням суспільства про ті факти, які були озвучені засобами масової інформації, ми не можемо», - сказав голова Парламенту.

Депутати продовжують розгляд правок до проекту Закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

А.Парубій повідомив, що завтра сесійне засідання розпочнеться із розгляду 121 правки.

Закриваючи вечірнє засідання, головуючий також поінформував присутніх, що засідання ТСК для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у ЗСУ та обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 рік, а також оприлюднених у ЗМІ фактів зловживань щодо закупівлі запчастин, комплектуючих та обладнання для підприємств ДК «Укроборонпром» відбудеться завтра, 13 березня, о 15.00 (вул. Грушевського, 5, конференц-зал).