Новини

25 березня 2019, 06:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Служби безпеки України

докладніше
22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 грудня 2018, 17:35

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Цей рік для України у великій перспективі був ще одним кроком у побудові могутньої європейської держави», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у підсумковому інтерв’ю телеканалу «РАДА»

 

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у підсумковому інтерв’ю телеканалу «РАДА» 28 грудня нагадав, що у цьому році Україна відзначила століття української державності. «Сто років тому була проголошена українська державність, і перед Україною були ті самі виклики, зовнішня агресія і так само був той самий ворог, що й сьогодні, - зазначив він. - Той самий російський імперіалізм, який не уявляє себе без України». На превеликий жаль, додав Голова Парламенту, сто років тому державу програли, що стало і його особистою родинною трагедією.

Голова Верховної Ради також зауважив, що це був і урок для нинішнього покоління: «Сто років тому не було достатньо боєздатної армії, яка б могла протистояти окупанту, політичну еліту і значну частину українського суспільства роз’їдав популізм лівого ґатунку». За його словами, сто років тому не утримали і дипломатичний фронт, не мали достатньої єдності політичної еліти для ого, щоб втримати країну. «Наслідком того був і Голодомор, і репресії, і значна кількість великих втрат для нашої української держави, - тому у цей рік були великі виклики і відчувалась відповідальність, щоб не повторилося всіх тих дій, які призвели до поразки сто років тому», - сказав він.

Голова Парламенту підкреслив, що «цього року ми втримали державність, незважаючи на те, що агресивні атаки Росії стали ще більшими, зокрема, захват українських моряків у Керченській протоці, продовжили санкційну політику проти Росії і на дипломатичному фронті були успішними та змогли об’єднати весь вільний світ». «Ми будуємо українську армію, яка стає все більш потужною, творимо і укріплюємо національну ідентичність, що є і питанням безпеки. Цей рік для України у великій перспективі був ще одним кроком у побудові могутньої європейської держави», - наголосив А.Парубій.