Новини

25 березня 2019, 06:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Служби безпеки України

докладніше
22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше
22 березня 2019, 11:17

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 грудня 2018, 09:06

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 грудня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Воєнний стан зупинив можливі провокації на суші й морі

РНБО ухвалила важливі рішення в оборонній сфері

Вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

 

Воєнний стан зупинив можливі провокації на суші й морі

Про це на сторінці в Фейсбуці зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, коментуючи заклики до Президента прозвітувати про воєнний стан.

І. Геращенко наголосила, що Указ Президента про воєнний стан базувався на основі рішення РНБО, і це було «єдино правильним голосуванням». «Армія, яка має найбільшу довіру суспільства, також цілком підтримала це рішення Верховного Головнокомандувача, — відзначила політик. — Воєнний стан зупинив продовження можливих провокацій РФ на суші й морі. У десяти регіонах було відпрацьовано механізм координації військових і керівництва цивільних адміністрацій у разі ескалації... Нам вдалося мобілізувати наших західних партнерів. Я впевнена, що буде прийнято азовський пакет санкцій — після проходження всіх необхідних дебатів і процедур». (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/311836)

РНБО ухвалила важливі рішення в оборонній сфері

Військова загроза з боку Росії лишається, однак наша армія за останній місяць змогла підвищити свою боєздатність. Про це повідомив у середу на засіданні Ради національної безпеки і оборони України секретар РНБО Олександр Турчинов. За його словами, запровадження воєнного стану дозволило оцінити, наскільки країна готова мобілізувати всі свої ресурси, щоб протидіяти повномасштабній військовій агресії.

«Враховуючи те, що ситуація залишається досить складною та небезпечною, у рішенні РНБО передбачено, що найближчим часом Національна поліція, Національна гвардія та інші силові структури продовжать несення служби у посиленому режимі для підтримання громадського порядку, захисту прав, свобод та законних інтересів громадян», — сказав він.

Олександр Турчинов зазначив, що за підсумками виконання Державного оборонного замовлення у 2018 році до ЗСУ поставлено понад 3 тисячі зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів, понад 450 тисяч ракет і боєприпасів. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/311837)

Вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

Івано-Франківська крайова організація Народного руху України провела віче з нагоди 81-ї річниці В’ячеслава Чорновола. Дисидентшістдесятник, він був одним із лідерів національного правозахисного руху. Стояв біля витоків створення Руху та був його керівником. Народний депутат першого—третього скликань.

В’ячеслав Чорновіл став символом української національної ідеї, як Прометей, просвітив шлях іншим. Метою всього його життя була незалежність Вітчизни. Багаторічна боротьба увінчалася ухваленням Декларації про державний суверенітет України та Акта проголошення незалежності України. Внесок Чорновола навіки вписано у світову історію та скрижалі пам’яті нашої держави. Здобуття незалежності стало першим щаблем на шляху до побудови успішної незалежної європейської країни. Нині актуальними є слова Чорновола: «Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до світла і волі. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/311830)

 

Повний випуск «Голосу України» від 28.12.2018 на сайті http://www.golos.com.ua