Новини

25 березня 2019, 10:21

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув звіт Міністерства соціальної політики щодо виконанню Програми діяльності Уряду

докладніше
25 березня 2019, 06:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Служби безпеки України

докладніше
22 березня 2019, 19:29

І.Геращенко: «Знешкоджені російські БПЛА на Донбасі - черговий доказ військової агресії РФ проти України, і ми вимагаємо жорсткої реакції від ОБСЄ, учасників «Нормандського формату» та міжнародних партнерів»

докладніше
22 березня 2019, 18:52

Ірина Геращенко: «Вимагаємо РФ припинити тортури над Павлом Грибом та звільнити 25 українців в обмін на 25 громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
22 березня 2019, 18:45

І.Геращенко: У Парламенті зареєстровані законопроекти у сфері євроатлантичної інтеграції України та посилення сектору безпеки (№№10180, 10181)

докладніше
22 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: 24 березня українська сторона має намір відкрити КПВВ «Золоте» в Луганській області

докладніше
22 березня 2019, 17:36

У Верховній Раді України відбулася зустріч з учасниками делегації лідерів думок з країн ЄС

докладніше
22 березня 2019, 16:54

Перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович провів особистий прийом громадян

докладніше
22 березня 2019, 16:30

Голова Комітету з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Послом Франції Ізабель Дюмон

докладніше
22 березня 2019, 15:10

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
22 березня 2019, 14:32

Голова підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою Микола Федорук взяв участь у круглому столі на тему: "Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи"

докладніше
22 березня 2019, 14:10

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 березня 2019, 14:06

Ірина Геращенко зустрілась із родичами військовополонених моряків, які відвідали експозицію «Повернення додому» у Верховній Раді України

докладніше
22 березня 2019, 11:57

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову попередній звіт ТСК Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 січня 2019, 11:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Сьогодні завершується прийом документів на конкурс для участі у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Відповідно до Порядку проходження стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату – керуючого справами від 28 листопада 2018 року №1746-к, оголошено конкурсний відбір на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України.

Конкурсний відбір для участі у Програмі здійснюється у два тури. Перший тур – конкурс анкет – триває включно до 2 січня 2019 року. Бажаючі взяти участь у конкурсі заповнюють електронну форму анкети за посиланням, яке розміщене на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України та сайті громадської організації «Ліга інтернів» з дня оголошення конкурсного відбору по 2 січня 2019 року. До 15 січня 2019 року Комісія з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України визначає рейтинг кандидатів за підсумками оцінювання анкет та приймає рішення щодо допуску кандидатів з найбільшим рейтингом до наступного етапу конкурсного відбору. Другий тур – індивідуальна співбесіда відібраних у першому турі конкурсантів. Під час проведення співбесіди з членами Комісії з питань стажування молоді в Апараті Верховної Ради України можуть брати участь у якості експертів керівники структурних підрозділів Апарату та відповідно до рішення Комісії представники громадських організацій.

За результатами співбесіди Комісія визначить переможців для участі у Програмі стажування у кількості 50 осіб та резерв у кількості до 20 осіб. Конкурсна процедура триває з 17 грудня 2018 року до 30 січня 2019 року. Тривалість Програми стажування: лютий – липень 2019 року.

Основні вимоги до претендентів: бути громадянином України; вік – до 35 років; вільно володіти державною мовою; володіти однією з іноземних мов, які є офіційними мовами Ради Європи на рівні, достатньому для виконання завдань у підрозділі стажування; щонайменше освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»; не бути учасником Програми в минулому; не бути державним службовцем; не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом народного депутата України.

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України –  стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату для молоді віком до 35 років, що також передбачає додаткове навчання та зустрічі з провідними діячами сучасності.

Форми стажування: повний робочий час (9:00 – 18:00, 8 годин); неповний робочий час (9:00 – 13:00 або 14:00 – 18:00, 4 години).

Компоненти Програми: стажування в одному із секретаріатів комітетів або структурному підрозділі Апарату Верховної Ради України; навчання – ексклюзивні навчальні курси із законотворчого процесу, Регламенту Верховної Ради України, аналізу політики тощо, спеціалізовані лекції та тренінги, головним чином орієнтовані на підготовку у сфері державної служби; розвиток лідерського потенціалу – щотижневі зустрічі з народними депутатами України, політичними та громадськими діячами, експертами з різних сфер, науковцями тощо; дозвілля – екскурсії до державних установ, реалізація соціальних ініціатив, нетворкінг.

Докладніше про умови та порядок проведення конкурсного відбору, перелік документів та строки їх подання – на веб-сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.