Новини

21 березня 2019, 19:00

«Настав ЧАС подолати туберкульоз!» - до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у Верховній Раді проведено низку просвітницьких заходів

докладніше
21 березня 2019, 18:32

Ірина Геращенко: «Українська сторона наполягатиме на обговоренні 27 березня на засіданнях ТКГ питання щодо одночасного звільнення політв’язнів Кремля та громадян РФ, затриманих в Україні»

докладніше
21 березня 2019, 18:31

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря провів особистий прийом громадян

докладніше
21 березня 2019, 18:30

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
21 березня 2019, 18:15

Представниці МФО «Рівні можливості» І. Геращенко, М. Іонова та О. Кондратюк взяли участь в акції на підтримку людей з синдромом Дауна

докладніше
21 березня 2019, 18:12

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко провела зустріч із делегацією Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія

докладніше
21 березня 2019, 18:02

Ірина Геращенко: «Потужний сигнал довіри європейських колег в розпал виборчої кампанії – свідчення підтримки європейського курсу України»

докладніше
21 березня 2019, 16:31

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій : «Рахункова палата – це сучасна, європейська, ефективна установа, яка будує потужний фундамент Української держави»

докладніше
21 березня 2019, 16:00

Комітет з питань науки і освіти підтримав проект Закону про авторське право і суміжні права

докладніше
21 березня 2019, 14:45

Фотовиставку «Туберкульоз очима пацієнтів» представлено у парламенті до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

докладніше
21 березня 2019, 11:02

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин провів круглий стіл на тему: «Проблемні питання використання майбутнього врожаю та корпоративних прав в якості застави для одержання кредитних ресурсів підприємствами аграрного сектору» (відео)

докладніше
21 березня 2019, 10:47

До 20-ї річниці трагічної загибелі лідера «Народного Руху України» В’ячеслава Чорновола у парламенті розгорнуто банерну експозицію

докладніше
21 березня 2019, 10:42

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства провів круглий стіл на тему: "Розвиток територій. Актуальні проблеми містобудування" (відео)

докладніше
21 березня 2019, 10:02

Ірина Геращенко взяла участь у міні-саміті Україна-ЄС у складі української делегації

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 грудня 2018, 10:05

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 13 грудня

Сьогодні у «Голосі України»:

Міжпарламентську співпрацю з Кореєю закріпили в Меморандумі

У США ухвалено три важливі резолюції на підтримку нашої країни

Він уже переміг

Меморіальний центр Голокосту має стати уроком толерантності

Зберегти поштові відділення у селах та припинити звільнення листонош

 

Міжпарламентську співпрацю з Кореєю закріпили в Меморандумі

У рамках офіційного візиту до Республіки Корея Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся зі Спікером Національної Асамблеї Республіки Корея Муном Хі-Сангом. Про це повідомили в прес-службі апарату Верховної Ради України.

Вітаючи Андрія Парубія, Голова Національної Асамблеї Республіки Корея Мун Хі-Санг зазначив, що "візит Голови Верховної Ради сприятиме посиленню співпраці між нашими країнами".

Глава українського парламенту відзначив, що це його перший візит до Кореї. "Я захоплений красою Кореї, її історією та її сучасністю", - сказав він. Андрій Парубій подякував Кореї за підтримку України та її державного суверенітету в умовах російської агресії. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/311311)

У США ухвалено три важливі резолюції на підтримку нашої країни

Палата представників Конгресу США ухвалила одразу три важливі для України резолюції. Одна з них засуджує російську агресію проти України в Керченській протоці. Документ закликає РФ негайно повернути судна та їх екіпажі, припинити порушувати суверенітет нашої держави та чинити перепони українському судноплавству через Керченську протоку, яке має на це право згідно з міжнародними нормами і домовленостями. Окрім того, в резолюції закликають президента США Дональда Трампа та американських союзників і партнерів "змусити Росію відповісти за агресію проти України". (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/311328)

Він уже переміг

Учора в Європарламенті відбулася церемонія вручення премії імені Андрія Сахарова «За свободу думки». Цього року її було удостоєно українського режисера, політичного в’язня Кремля Олега Сенцова. Оскільки Олег Сенцов перебуває у колонії, до Страсбурга замість нього прибули його сестра Наталія Каплан та адвокат Дмитро Дінзе. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/311330)

Меморіальний центр Голокосту має стати уроком толерантності

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів публічні слухання на тему "Презентація та обговорення проекту концепції "Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр". У слуханнях взяли участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, наукового середовища, громадських та міжнародних організацій.

Заступник голови комітету Георгій Логвинський наголосив, що потрібна розбудова системи розуміння трагедії Голокосту, яка ґрунтується на основі толерантності. Парламентарій розповів, що Бабин Яр - це і трагедія його родини, бо родичі теж поховані у Бабиному Яру. "Важливо з урахуванням міжнародного досвіду, зокрема Держави Ізраїль, створювати центри протистояння нацизму, порушень прав людини на такому високому рівні, - сказав парламентарій. - Існують різні думки щодо того, як треба будувати систему толерантності, але держава повинна виконувати міжнародні норми, бути прикладом толерантності для суспільства". Г. Логвинський подякував усім, хто долучився до створення концепції Меморіального центру. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/311315)

Зберегти поштові відділення у селах та припинити звільнення листонош

Таке завдання поставив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та гендиректором ПАТ "Укрпошта" Ігорем Смілянським.

Наша газета вже не раз звертала увагу Верховної Ради, Президента та уряду на те, що плановане "Укрпоштою" масове закриття поштових відділень та скорочення листонош під приводом переведення роботи поштових відділень на так званий "пересувний формат" призведе до проблем із доставкою пенсій та загрожує інформаційній безпеці держави внаслідок фактичної ліквідації мережі з доставки друкованих ЗМІ у сільській місцевості. Реагуючи на численні звернення, глава держави та прем'єр також не раз висловлювали свою позицію щодо збереження цієї важливої функції "Укрпошти". (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/311327)

 


Повний випуск «Голосу України» від 13.12.2018 на сайті: http://www.golos.com.ua