Новини

19 лютого 2019, 17:02

Голова Верховної Ради Андрій Парубій: «Ми закликаємо наших побратимів з Європейського Союзу продовжувати відстоювати кордони свободи і кордони незалежності»

докладніше
19 лютого 2019, 15:07

У Верховній Раді України відбулося засідання у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України (відео)

докладніше
19 лютого 2019, 15:01

Під час засідання Верховної Ради Президент України підписав Закон "Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)"

докладніше
19 лютого 2019, 13:40

Президент України Петро Порошенко: «Герої Майдану, всі патріоти, захищаючи Україну, боронили і боронять східні рубежі Європи від навали, яка загрожує знищенням свободи і демократії» (відео)

докладніше
19 лютого 2019, 13:20

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: «Ми вдячні кожному герою, кожному, хто поставив державні інтереси вище власних» (відео)

докладніше
19 лютого 2019, 13:10

Президент Європейської Ради Дональд Туск: «Немає Європи без України!» (відео)

докладніше
19 лютого 2019, 13:00

Виступ Голови Верховної Ради України Андрія Парубія на засіданні у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України

докладніше
19 лютого 2019, 12:21

Андрій Парубій: «Усі, хто стоїть за злочинами проти людяності і міжнародного права, повинні неминуче понести справедливу кару»

докладніше
19 лютого 2019, 12:20

Тематична експозиція «Україна. Реалії сучасної війни» представлена у Парламенті до п’ятих роковин початку збройної агресії Росії проти України

докладніше
19 лютого 2019, 12:00

Учасники круглого столу "П’ять років після подій Євромайдану" обговорили подальші кроки, необхідні для ефективного розслідування злочинів, скоєних під час Євромайдану

докладніше
19 лютого 2019, 08:58

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 лютого

докладніше
18 лютого 2019, 21:03

Ірина Геращенко: Парламент має розширити повноваження Комітету з питань європейської інтеграції для пришвидшення виконання Україною зобов’язань по Угоді про асоціацію

докладніше
18 лютого 2019, 16:39

Відбувся особистий прийом громадян головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко

докладніше
18 лютого 2019, 16:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підтримав зміни до Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 грудня 2018, 17:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі Артур Герасимов взяв участь у засіданні Бюро Парламентської Асамблеї ОБСЄ

5 грудня 2018 р. у м. Мілан (Італійська Республіка) відбулося засідання Бюро Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі, в якому взяв участь Голова Постійної делегації Верховної Ради України в ПА ОБСЄ, заступник голови загального Комітету з економічних питань, науки, технологій і навколишнього середовища Асамблеї Артур Герасимов.

Головною метою засідання Бюро ПА ОБСЄ було підбиття підсумків діяльності Парламентської Асамблеї за рік та обговорення ключових викликів в зоні ОБСЄ.

Питання України було ключовим на засіданні. Активну участь у обговоренні взяв народний депутат України Артур Герасимов. Він акцентував увагу країн-членів бюро Парламентської Асамблеї на факті першого повністю відкритого нападу збройних сил РФ на Україну в міжнародних водах, що вивело російську агресію проти України на новий рівень.

У своєму виступі він детально описав події 25 листопада 2018 року та підкреслив системність загроз безпеці Чорноморському регіону з боку Російської Федерації. Також було акцентовано увагу всіх учасників зустрічі на вжитті негайних заходів для звільнення українських моряків з російського полону.

На підтримку України у вирішенні ситуації з захопленими українськими моряками виступили Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгій Церетелі (Грузія), Віце-президенти Парламентської Асамблеї ОБСЄ Ізабель Сантош (Португалія) та Маргарета Седерфельт (Швеція), які наголосили на необхідності здійснення парламентською організацією рішучих кроків для негайного визволення українських моряків з російського полону.