Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
30 листопада 2018, 10:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 листопада

Сьогодні у «Голосі України»:

Голу агресію РФ прикриває фальшива Феміда внутрішнього користування

Очільники НАТО і Європарламенту засудили дії Кремля та закликали негайно звільнити моряків і кораблі

Конкретні кроки протидії агресії

Кордон з Росією не є кордоном дружби, або Чи впорається новий голова Чернігівської ОДА з першим наказом Президента?

 

Голу агресію РФ прикриває фальшива Феміда внутрішнього користування

Уперше Путін віддав наказ відкрито застосувати свої збройні сили та розстріляти українських військових на наших кораблях. Про це Президент України Петро Порошенко констатував в інтерв'ю американському телеканалу CNN. 25 листопада російські прикордонники атакували корабельну групу Військово-морських сил ЗCУ, вчинивши таран і задіявши винищувач Су-30, який випустив по наших катерах дві ракети. Кораблі ВМС ЗСУ разом з командою буквально були взяті в полон і під конвоєм відшвартовані в анексований порт Керчі. А далі окупаційна Феміда досить оперативно під копірку заарештувала на два місяці 24 українських моряків, які входили до складу екіпажів трьох кораблів ВМС ЗСУ, захоплених росіянами в акваторії Чорного моря минулої неділі. (читайте у «Голосі України» на 1, 10 стор. >>> article/310760)

Очільники НАТО і Європарламенту засудили дії Кремля та закликали негайно звільнити моряків і кораблі

Очільники НАТО Єнс Столтенберг і Європарламенту Антоніо Таяні після зустрічей із Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм оприлюднили заяви, в яких засудили дії Кремля та закликали негайно звільнити українських моряків і кораблі.

"Немає жодних підстав для того, щоб Росія використовувала військову силу проти українських кораблів і військовослужбовців. Ми закликаємо Росію звільнити українських моряків та кораблі, які вона захопила, без зволікань", - йдеться у заяві НАТО. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310734)

Конкретні кроки протидії агресії

Народні депутати, урядовці та представники громадянського суспільства, які об’єдналися в громадську ініціативу «Мережа протидії російській агресії», обговорили пріоритетні заходи для захисту української незалежності в умовах ескалації російської збройної агресії. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310736)

Кордон з Росією не є кордоном дружби, або Чи впорається новий голова Чернігівської ОДА з першим наказом Президента?

У Чернігові Президент України Петро Порошенко представив нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Мисника. До сьогодні область мала на чолі виконавчої влади в.о. Юлію Свириденко, яка, треба відзначити, успішно справилася зі своїм завданням, зокрема і під час надзвичайної ситуації на військових складах під Ічнею.

Новий голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник прийшов на цю посаду з Мени, де він очолював районну раду. На зустрічі Президента з керівниками обласних та районних структур, головами об'єднаних територіальних громад Чернігівщини він запевнив Президента, що виправдає його довіру. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310723)
Повний випуск «Голосу України» від 30.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua