Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
30 листопада 2018, 10:33

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 листопада

Сьогодні у «Голосі України»:

Голу агресію РФ прикриває фальшива Феміда внутрішнього користування

Очільники НАТО і Європарламенту засудили дії Кремля та закликали негайно звільнити моряків і кораблі

Конкретні кроки протидії агресії

Кордон з Росією не є кордоном дружби, або Чи впорається новий голова Чернігівської ОДА з першим наказом Президента?

 

Голу агресію РФ прикриває фальшива Феміда внутрішнього користування

Уперше Путін віддав наказ відкрито застосувати свої збройні сили та розстріляти українських військових на наших кораблях. Про це Президент України Петро Порошенко констатував в інтерв'ю американському телеканалу CNN. 25 листопада російські прикордонники атакували корабельну групу Військово-морських сил ЗCУ, вчинивши таран і задіявши винищувач Су-30, який випустив по наших катерах дві ракети. Кораблі ВМС ЗСУ разом з командою буквально були взяті в полон і під конвоєм відшвартовані в анексований порт Керчі. А далі окупаційна Феміда досить оперативно під копірку заарештувала на два місяці 24 українських моряків, які входили до складу екіпажів трьох кораблів ВМС ЗСУ, захоплених росіянами в акваторії Чорного моря минулої неділі. (читайте у «Голосі України» на 1, 10 стор. >>> article/310760)

Очільники НАТО і Європарламенту засудили дії Кремля та закликали негайно звільнити моряків і кораблі

Очільники НАТО Єнс Столтенберг і Європарламенту Антоніо Таяні після зустрічей із Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм оприлюднили заяви, в яких засудили дії Кремля та закликали негайно звільнити українських моряків і кораблі.

"Немає жодних підстав для того, щоб Росія використовувала військову силу проти українських кораблів і військовослужбовців. Ми закликаємо Росію звільнити українських моряків та кораблі, які вона захопила, без зволікань", - йдеться у заяві НАТО. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310734)

Конкретні кроки протидії агресії

Народні депутати, урядовці та представники громадянського суспільства, які об’єдналися в громадську ініціативу «Мережа протидії російській агресії», обговорили пріоритетні заходи для захисту української незалежності в умовах ескалації російської збройної агресії. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310736)

Кордон з Росією не є кордоном дружби, або Чи впорається новий голова Чернігівської ОДА з першим наказом Президента?

У Чернігові Президент України Петро Порошенко представив нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Мисника. До сьогодні область мала на чолі виконавчої влади в.о. Юлію Свириденко, яка, треба відзначити, успішно справилася зі своїм завданням, зокрема і під час надзвичайної ситуації на військових складах під Ічнею.

Новий голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник прийшов на цю посаду з Мени, де він очолював районну раду. На зустрічі Президента з керівниками обласних та районних структур, головами об'єднаних територіальних громад Чернігівщини він запевнив Президента, що виправдає його довіру. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310723)
Повний випуск «Голосу України» від 30.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua