Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 листопада 2018, 10:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 29 листопада

Сьогодні у «Голосі України»:

Потрібна активна реакція на злочини Росії

Це повномасштабна військова дія, яка чітко підпадає під міжнародне визначення агресії

США закликають ЄС відмовитися від "Північного потоку-2"

Маємо скоординувати дії задля звільнення наших військовослужбовців

Прем’єр-міністр наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я українських моряків

 

Потрібна активна реакція на злочини Росії

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав країни-члени НАТО збільшити присутність своїх кораблів і повітряного контролю в акваторії Чорного моря. На цьому він наголосив у штаб-квартирі НАТО (Брюссель) під час зустрічі з Генеральним секретарем Організації Північноатлантичного договору Єнсом Столтенбергом.

Генеральний секретар НАТО висловив занепокоєння діями Російської Федерації у Чорному і Азовському морях. Також Столтенберг зазначив, що НАТО ніколи не визнає незаконну анексію Криму. Голова Верховної Ради України поінформував Єнса Столтенберга про напад, вчинений російськими військовими кораблями на українські кораблі у Керченській протоці. "Якщо у попередні роки Росія приховувала злочинні дії своїх військових під час анексії Криму та на Донбасі, постійно маскуючи своїх військових під так звану "кримську самооборону" чи під "місцевих шахтарів", то напад на українські кораблі у Керченській протоці Росія здійснила відкрито, не ховаючись, під російськими прапорами", - зазначив Андрій Парубій. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310686)

Це повномасштабна військова дія, яка чітко підпадає під міжнародне визначення агресії

"Мета запровадження воєнного стану - показати, що противник заплатить дуже високу ціну, якщо вирішить напасти на нас, та що це буде як холодний душ, який зупинить божевільних, що мають плани атакувати Україну. І якщо агресії не буде, вважайте, що мета цих дій досягнута", - сказав в інтерв'ю українським телеканалам Президент Петро Порошенко. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310689)

США закликають ЄС відмовитися від "Північного потоку-2"

США хотіли б, щоб європейські країни робили більше для підтримки України у протистоянні з РФ, зокрема посилили санкції і відмовилися від будівництва газогону "Північний потік-2". Про це під час брифінгу заявила офіційний представник Держдепу Хізер Нойєрт. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/310687)

Маємо скоординувати дії задля звільнення наших військовослужбовців

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко провела робочу нараду щодо юридичного захисту військовослужбовців, захоплених Російською Федерацією в районі Керченської протоки. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310691)

Прем’єр-міністр наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я українських моряків

Коментуючи під час учорашнього засідання Кабінету Міністрів рішення про введення в десяти областях України тимчасового воєнного стану, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав громадян не піддаватися панічним настроям та продовжувати жити звичайним життям. Він підкреслив, що це було вимушеним кроком у відповідь на абсолютно агресивні та безпрецедентні дії російських збройних сил проти українських Військово-Морських сил, кораблі яких мирно проходили нашою територією. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310693)

 

Повний випуск «Голосу України» від 29.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua