Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 листопада 2018, 10:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 29 листопада

Сьогодні у «Голосі України»:

Потрібна активна реакція на злочини Росії

Це повномасштабна військова дія, яка чітко підпадає під міжнародне визначення агресії

США закликають ЄС відмовитися від "Північного потоку-2"

Маємо скоординувати дії задля звільнення наших військовослужбовців

Прем’єр-міністр наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я українських моряків

 

Потрібна активна реакція на злочини Росії

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав країни-члени НАТО збільшити присутність своїх кораблів і повітряного контролю в акваторії Чорного моря. На цьому він наголосив у штаб-квартирі НАТО (Брюссель) під час зустрічі з Генеральним секретарем Організації Північноатлантичного договору Єнсом Столтенбергом.

Генеральний секретар НАТО висловив занепокоєння діями Російської Федерації у Чорному і Азовському морях. Також Столтенберг зазначив, що НАТО ніколи не визнає незаконну анексію Криму. Голова Верховної Ради України поінформував Єнса Столтенберга про напад, вчинений російськими військовими кораблями на українські кораблі у Керченській протоці. "Якщо у попередні роки Росія приховувала злочинні дії своїх військових під час анексії Криму та на Донбасі, постійно маскуючи своїх військових під так звану "кримську самооборону" чи під "місцевих шахтарів", то напад на українські кораблі у Керченській протоці Росія здійснила відкрито, не ховаючись, під російськими прапорами", - зазначив Андрій Парубій. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310686)

Це повномасштабна військова дія, яка чітко підпадає під міжнародне визначення агресії

"Мета запровадження воєнного стану - показати, що противник заплатить дуже високу ціну, якщо вирішить напасти на нас, та що це буде як холодний душ, який зупинить божевільних, що мають плани атакувати Україну. І якщо агресії не буде, вважайте, що мета цих дій досягнута", - сказав в інтерв'ю українським телеканалам Президент Петро Порошенко. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310689)

США закликають ЄС відмовитися від "Північного потоку-2"

США хотіли б, щоб європейські країни робили більше для підтримки України у протистоянні з РФ, зокрема посилили санкції і відмовилися від будівництва газогону "Північний потік-2". Про це під час брифінгу заявила офіційний представник Держдепу Хізер Нойєрт. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/310687)

Маємо скоординувати дії задля звільнення наших військовослужбовців

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко провела робочу нараду щодо юридичного захисту військовослужбовців, захоплених Російською Федерацією в районі Керченської протоки. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310691)

Прем’єр-міністр наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я українських моряків

Коментуючи під час учорашнього засідання Кабінету Міністрів рішення про введення в десяти областях України тимчасового воєнного стану, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав громадян не піддаватися панічним настроям та продовжувати жити звичайним життям. Він підкреслив, що це було вимушеним кроком у відповідь на абсолютно агресивні та безпрецедентні дії російських збройних сил проти українських Військово-Морських сил, кораблі яких мирно проходили нашою територією. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310693)

 

Повний випуск «Голосу України» від 29.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua