Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 листопада 2018, 10:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 29 листопада

Сьогодні у «Голосі України»:

Потрібна активна реакція на злочини Росії

Це повномасштабна військова дія, яка чітко підпадає під міжнародне визначення агресії

США закликають ЄС відмовитися від "Північного потоку-2"

Маємо скоординувати дії задля звільнення наших військовослужбовців

Прем’єр-міністр наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я українських моряків

 

Потрібна активна реакція на злочини Росії

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав країни-члени НАТО збільшити присутність своїх кораблів і повітряного контролю в акваторії Чорного моря. На цьому він наголосив у штаб-квартирі НАТО (Брюссель) під час зустрічі з Генеральним секретарем Організації Північноатлантичного договору Єнсом Столтенбергом.

Генеральний секретар НАТО висловив занепокоєння діями Російської Федерації у Чорному і Азовському морях. Також Столтенберг зазначив, що НАТО ніколи не визнає незаконну анексію Криму. Голова Верховної Ради України поінформував Єнса Столтенберга про напад, вчинений російськими військовими кораблями на українські кораблі у Керченській протоці. "Якщо у попередні роки Росія приховувала злочинні дії своїх військових під час анексії Криму та на Донбасі, постійно маскуючи своїх військових під так звану "кримську самооборону" чи під "місцевих шахтарів", то напад на українські кораблі у Керченській протоці Росія здійснила відкрито, не ховаючись, під російськими прапорами", - зазначив Андрій Парубій. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310686)

Це повномасштабна військова дія, яка чітко підпадає під міжнародне визначення агресії

"Мета запровадження воєнного стану - показати, що противник заплатить дуже високу ціну, якщо вирішить напасти на нас, та що це буде як холодний душ, який зупинить божевільних, що мають плани атакувати Україну. І якщо агресії не буде, вважайте, що мета цих дій досягнута", - сказав в інтерв'ю українським телеканалам Президент Петро Порошенко. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стор. >>> article/310689)

США закликають ЄС відмовитися від "Північного потоку-2"

США хотіли б, щоб європейські країни робили більше для підтримки України у протистоянні з РФ, зокрема посилили санкції і відмовилися від будівництва газогону "Північний потік-2". Про це під час брифінгу заявила офіційний представник Держдепу Хізер Нойєрт. (читайте у «Голосі України» на 1, 12 стор. >>> article/310687)

Маємо скоординувати дії задля звільнення наших військовослужбовців

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко провела робочу нараду щодо юридичного захисту військовослужбовців, захоплених Російською Федерацією в районі Керченської протоки. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310691)

Прем’єр-міністр наголосив, що найціннішим є життя і здоров’я українських моряків

Коментуючи під час учорашнього засідання Кабінету Міністрів рішення про введення в десяти областях України тимчасового воєнного стану, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав громадян не піддаватися панічним настроям та продовжувати жити звичайним життям. Він підкреслив, що це було вимушеним кроком у відповідь на абсолютно агресивні та безпрецедентні дії російських збройних сил проти українських Військово-Морських сил, кораблі яких мирно проходили нашою територією. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310693)

 

Повний випуск «Голосу України» від 29.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua