Новини

12 грудня 2019, 11:03

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше
10 грудня 2019, 17:31

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у порядку контролю розглянув питання "Про стан виконання рішень Конституційного Суду України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 листопада 2018, 17:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 листопада


Сьогодні у «Голосі України»:

Відкритий акт агресії спричинив масові протести

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав Звернення Верховної Ради України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації проти України Президенту Європарламенту Антоніо Таяні

Воєнний стан не загрожуватиме правам і свободам громадян

Пенсійні виклики завтрашнього дня треба вирішувати вже сьогодні

Ми маємо бути єдині і за своїх стояти до кінця!

Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»

Постанова Верховної Ради України Про призначення чергових виборів Президента України


Відкритий акт агресії спричинив масові протести

Біля російського посольства в Києві та біля консульств країни-агресора в Одесі, Харкові та Львові відбулися акції протесту проти відкритої агресії Москви та захоплення трьох суден Військово-морських сил України, учасники яких вимагали звільнення захоплених в полон українських моряків та закриття в Україні дипломатичних представництв країни-агресора.

А вчора у Сімферополі кримські татари прийшли до окупаційного «суду», щоб підтримати українських моряків. За повідомленням телеканалу АТR, правову допомогу нашим військовим також надають кримськотатарські адвокати.

Вісім країн Європи, теперішні та майбутні члени Європейського Союзу, підтримали Україну спеціальною спільною заявою, яку було оприлюднено по закінченні екстреного засідання Ради Безпеки ООН. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/310620)
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав Звернення Верховної Ради України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації проти України Президенту Європарламенту Антоніо Таяні

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи з візитом у Брюсселі, зустрівся з Президентом Європарламенту Антоніо Таяні. У ході розмови він передав Звернення Верховної Ради України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації проти України, підтримане парламентом у понеділок, 26 листопада, під час позачергового засідання.

Нагадаємо, що в понеділок на кораблі Військово-морських сил України була здійснена підступна атака російських військових. За словами А. Парубія, «такі дії російського агресора — це порушення норм Статуту ООН, Конвенції ООН з морського права.... (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310646)

Воєнний стан не загрожуватиме правам і свободам громадян

На цьому наголосив під час свого виступу в парламенті Президент Петро Порошенко. Він акцентував, що звертається до законотворців як глава держави і Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, який у повному обсязі володіє інформацією про ризики і загрози держави після жахливого акту російської агресії проти кораблів ВМС. Цей факт був чітко доведений і представлений в усіх країнах і столицях світу, поінформував П. Порошенко.

Під час засідання Ради безпеки ООН було внесено два проекти порядку денного, повідомив Президент. Один із них — російський. Із тезою про те, що нібито Україна порушила російський кордон. Міжнародна спільнота, за словами П. Порошенка, навіть відмовилася його розглядати, «бо Росії ніхто вже не вірить». (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310647)

Пенсійні виклики завтрашнього дня треба вирішувати вже сьогодні

У Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулись слухання «Результати пенсійної реформи». Участь у них узяли народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду, профспілок, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Норвезької ради у справах біженців, громадських організацій. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310635)Ми маємо бути єдині і за своїх стояти до кінця!

Уперше Путін віддав наказ відкрито застосувати свої збройні сили й розстріляти українських військових на наших кораблях. Про це Президент України Петро Порошенко констатував в інтерв'ю американському телеканалу CNN, говорячи про реакцію світових лідерів на російську агресію проти України, повідомляє сайт глави держави.

Всупереч двосторонній угоді між Росією та Україною про вільне судноплавство в Азовському і Чорному морях і Керченській протоці й нормам міжнародного права щодо вільної навігації, 25 листопада російські прикордонники атакували корабельну групу Військово-морських сил ЗCУ, вчинивши таран і задіявши винищувач Су-30, який випустив по наших катерах дві ракети. У результаті шістьох українських моряків поранено. Кораблі ВМС ЗСУ разом з командою було взято в полон і під конвоєм відшвартовано до анексованого порту Керчі.

Росія знехтувала імунітетом українських військових кораблів у відкритому морі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. . (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/310674)

Указ Президента України Про введення воєнного стану в Україні

У зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей, небезпекою державному суверенітету та незалежності України, її територіальній цілісності, з метою створення умов для здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю: (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310658)

Закон України Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310658)

Постанова Верховної Ради України Про призначення чергових виборів Президента України

Відповідно до пункту 7 частини першої статті 85, частини п'ятої статті 103 Конституції України Верховна Рада України постановляє: 1. Призначити чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.(читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310660)


Повний випуск «Голосу України» від 28.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua