Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 листопада 2018, 17:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 листопада


Сьогодні у «Голосі України»:

Відкритий акт агресії спричинив масові протести

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав Звернення Верховної Ради України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації проти України Президенту Європарламенту Антоніо Таяні

Воєнний стан не загрожуватиме правам і свободам громадян

Пенсійні виклики завтрашнього дня треба вирішувати вже сьогодні

Ми маємо бути єдині і за своїх стояти до кінця!

Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»

Постанова Верховної Ради України Про призначення чергових виборів Президента України


Відкритий акт агресії спричинив масові протести

Біля російського посольства в Києві та біля консульств країни-агресора в Одесі, Харкові та Львові відбулися акції протесту проти відкритої агресії Москви та захоплення трьох суден Військово-морських сил України, учасники яких вимагали звільнення захоплених в полон українських моряків та закриття в Україні дипломатичних представництв країни-агресора.

А вчора у Сімферополі кримські татари прийшли до окупаційного «суду», щоб підтримати українських моряків. За повідомленням телеканалу АТR, правову допомогу нашим військовим також надають кримськотатарські адвокати.

Вісім країн Європи, теперішні та майбутні члени Європейського Союзу, підтримали Україну спеціальною спільною заявою, яку було оприлюднено по закінченні екстреного засідання Ради Безпеки ООН. (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/310620)
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав Звернення Верховної Ради України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації проти України Президенту Європарламенту Антоніо Таяні

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи з візитом у Брюсселі, зустрівся з Президентом Європарламенту Антоніо Таяні. У ході розмови він передав Звернення Верховної Ради України у зв’язку з актом агресії Російської Федерації проти України, підтримане парламентом у понеділок, 26 листопада, під час позачергового засідання.

Нагадаємо, що в понеділок на кораблі Військово-морських сил України була здійснена підступна атака російських військових. За словами А. Парубія, «такі дії російського агресора — це порушення норм Статуту ООН, Конвенції ООН з морського права.... (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310646)

Воєнний стан не загрожуватиме правам і свободам громадян

На цьому наголосив під час свого виступу в парламенті Президент Петро Порошенко. Він акцентував, що звертається до законотворців як глава держави і Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, який у повному обсязі володіє інформацією про ризики і загрози держави після жахливого акту російської агресії проти кораблів ВМС. Цей факт був чітко доведений і представлений в усіх країнах і столицях світу, поінформував П. Порошенко.

Під час засідання Ради безпеки ООН було внесено два проекти порядку денного, повідомив Президент. Один із них — російський. Із тезою про те, що нібито Україна порушила російський кордон. Міжнародна спільнота, за словами П. Порошенка, навіть відмовилася його розглядати, «бо Росії ніхто вже не вірить». (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310647)

Пенсійні виклики завтрашнього дня треба вирішувати вже сьогодні

У Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулись слухання «Результати пенсійної реформи». Участь у них узяли народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду, профспілок, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Норвезької ради у справах біженців, громадських організацій. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310635)Ми маємо бути єдині і за своїх стояти до кінця!

Уперше Путін віддав наказ відкрито застосувати свої збройні сили й розстріляти українських військових на наших кораблях. Про це Президент України Петро Порошенко констатував в інтерв'ю американському телеканалу CNN, говорячи про реакцію світових лідерів на російську агресію проти України, повідомляє сайт глави держави.

Всупереч двосторонній угоді між Росією та Україною про вільне судноплавство в Азовському і Чорному морях і Керченській протоці й нормам міжнародного права щодо вільної навігації, 25 листопада російські прикордонники атакували корабельну групу Військово-морських сил ЗCУ, вчинивши таран і задіявши винищувач Су-30, який випустив по наших катерах дві ракети. У результаті шістьох українських моряків поранено. Кораблі ВМС ЗСУ разом з командою було взято в полон і під конвоєм відшвартовано до анексованого порту Керчі.

Росія знехтувала імунітетом українських військових кораблів у відкритому морі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. . (читайте у «Голосі України» на 1 стор. >>> article/310674)

Указ Президента України Про введення воєнного стану в Україні

У зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки проти кораблів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що мав важкі наслідки, іншими агресивними діями Російської Федерації в Азовському та Чорному морях, наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на тлі окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та частини Донецької та Луганської областей, небезпекою державному суверенітету та незалежності України, її територіальній цілісності, з метою створення умов для здійснення органами державної влади, військовим командуванням, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями наданих їм повноважень, необхідних для відсічі збройній агресії та забезпечення національної безпеки, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю: (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310658)

Закон України Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310658)

Постанова Верховної Ради України Про призначення чергових виборів Президента України

Відповідно до пункту 7 частини першої статті 85, частини п'ятої статті 103 Конституції України Верховна Рада України постановляє: 1. Призначити чергові вибори Президента України на неділю, 31 березня 2019 року.(читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310660)


Повний випуск «Голосу України» від 28.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua