Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 листопада 2018, 10:11

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 листопада


Сьогодні у «Голосі України»:

Верховна Рада затвердила Указ Президента про введення воєнного стану і прийняла рішення про вибори Президента 31 березня 2019 року

Гаряче море

Міжнародна спільнота закликає негайно звільнити захоплених у полон моряків та повернути кораблі


Верховна Рада затвердила Указ Президента про введення воєнного стану і прийняла рішення про вибори Президента 31 березня 2019 року

Учора на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада прийняла проект закону № 9338 (276 «за»), яким затвердила Указ Президента про введення воєнного стану в Україні. Воєнний стан вводиться винятково в 10 областях, які розташовані вздовж російського кордону та придністровської ділянки україно-молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів. Саме там, де може бути завдано удару.

Під час дебатів законотворці дійшли спільного рішення про те, щоб скоротити термін дії воєнного стану із 60 до 30 днів. На засіданні, окрім народних депутатів, були присутні очільники всіх силових структур, а також урядовці. З трибуни доповідали Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, міністр закордонних справ Павло Клімкін і начальник Генерального штабу Віктор Муженко. Прозвучала також і співдоповідь від профільного парламентського комітету. До кожного зі спікерів народні обранці могли звернутися із запитаннями, як це і передбачає процедура повного читання.

Перед голосуванням у парламенті виступив Президент України Петро Порошенко. (читайте у «Голосі України» на 1,2 стор. >>> article/310583)

 Гаряче море

У неділю, 25 листопада, Азов став гарячою точкою в російсько-українській війні. Як повідомив прес-центр ВМС ЗСУ, прикордонні кораблі РФ «вчинили агресивні дії проти українських кораблів», які здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря.

Знехтувавши повідомленням наших військових моряків про намір пройти Керченською протокою, яке згідно з міжнародними нормами безпеки навігації вони передавали береговим прикордонним постам і портам «Керч» і «Кавказ», російські кораблі типу «Соболь», пошуково-розвідувальний корабель «Дон», катери класу «Мангуст», пошуковий корабель «Суздалец» переслідують три наші судна. Майже о 8.30 ранку російський «Дон» таранить український рейдовий буксир «Яни Капу»... (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/310585)

Путін хоче підняти свій рейтинг за рахунок чергового раунду війни

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко прокоментувала ситуацію в Азовському морі. «Шість військових моряків поранено, двоє з них у важкому стані. Від цих новин розривається серце. РФ — країна-вбивця», — написала політик на своїй сторінці у Фейсбуці. За словами І. Геращенко, те, що відбулося в Азовському морі, — це відкрита агресія проти України. «Наші європейські та американські партнери зобов’язані негайно почути цей сигнал SOS», — наголосила вона (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310569)

Міжнародна спільнота закликає негайно звільнити захоплених у полон моряків та повернути кораблі

Президент України Петро Порошенко і Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг домовилися про термінове скликання надзвичайного засідання Комісії Україна—НАТО через агресію Росії. Як повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, під час телефонної розмови Генсек НАТО висловив підтримку територіальної цілісності та суверенітету України і закликав Росію дотримуватися норм міжнародного права та свободи судноплавства в акваторії Азовського та Чорного морів. (читайте у «Голосі України» на 3 стор. >>> article/310578)

 

Повний випуск «Голосу України» від 27.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua