Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 листопада 2018, 09:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 листопада

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- «Голодомор - це була справжня і так само неоголошена війна проти України»

- «Наука має бути визнана одним із найперших державних пріоритетів»

- Законотворчість у прямому ефірі

 

«Голодомор - це була справжня і так само неоголошена війна проти України»

Сьогодні у Верховній Раді України відбудеться засідання, присвячене вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 років в Україні. Захід приурочено 85-м роковинам Голодомору-геноциду, який, за останніми даними дослідників, забрав життя понад семи мільйонів українців. У засіданні візьмуть участь народні депутати України, іноземні парламентарії, представники центральних органів виконавчої влади, історики, представники громадських організацій.

Організатори штучного голоду запровадили спеціальний режим зберігання документів з метою недопущення витоку інформації про Голодомор та їх знищення, на місцях заборонялося фіксувати реальну кількість смертей, демографічні дані фальсифікувалися. Людей, які насмілювалися говорити про масовий голод в українських селах, піддавали репресіям і кримінальному переслідуванню. Режим вжив усіх заходів, аби стерти пам’ять про трагедію, тож в Радянському Союзі про неї не писали і не згадували. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/310442)


«Наука має бути визнана одним із найперших державних пріоритетів»

Борис Патон: «Наука має бути визнана одним із найперших державних пріоритетів» У Національній академії наук України вручили дипломи та нагрудні знаки лауреатам Державної премії у галузі науки і техніки 2017 року. Подія відбулася за кілька днів до ювілею НАНУ, який відзначатимуть наступного тижня. Того самого дня вітатимуть зі сторіччям очільника Академії, легендарного українського вченого Бориса Патона.

Цього разу 14 присуджених премій отримали 109 лауреатів за роботи, спрямовані на зміцнення обороноздатності та енергетичної незалежності держави, продовження ресурсу вітчизняних літаків, а також автори нових засобів та методів лікування. Загалом на здобуття премії було подано 40 робіт, підсумувала міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Щоб обрати найкращих, було проведено понад сто наукових і науково-технічних експертиз. Серед переможців є представники Національної та галузевих академій наук, університетів, науково-виробничих комплексів. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/310451)

Законотворчість у прямому ефірі

Завтра Державне підприємство «Парламентський телеканал «РАДА» відзначає своє 20-ліття Хоч формально в перший ефір парламентське телебачення вийшло в березні 1999 року, датою свого народження тут вважають 24 листопада 1998-го. Саме цього дня два десятки років тому тодішній очільник законодавчого органу влади Олександр Ткаченко підписав розпорядження про створення Дирекції телерадіопрограм Управління справами Верховної Ради. Пізніше, в 2014-му, дирекцію перетворили на державне підприємство, і телеканал «РАДА» став її правонаступником.

Нині на каналі «РАДА» працює 78 осіб. Здебільшого це інженери, режисери, звукорежисери, яких ви ніколи не бачите. Вони поза кадром, але вони транслюють, показують, записують, монтують... Творчих у штаті лише 15 одиниць. Це журналісти і ведучі. Над створенням якісної картинки працюють також сім операторів.  (читайте у «Голосі України» на 10,11 стр. >>> article/310441)

 

Повний випуск «Голосу України» від 23.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua