Новини

12 грудня 2019, 11:28

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 листопада 2018, 09:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 листопада

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- «Голодомор - це була справжня і так само неоголошена війна проти України»

- «Наука має бути визнана одним із найперших державних пріоритетів»

- Законотворчість у прямому ефірі

 

«Голодомор - це була справжня і так само неоголошена війна проти України»

Сьогодні у Верховній Раді України відбудеться засідання, присвячене вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932—1933 років в Україні. Захід приурочено 85-м роковинам Голодомору-геноциду, який, за останніми даними дослідників, забрав життя понад семи мільйонів українців. У засіданні візьмуть участь народні депутати України, іноземні парламентарії, представники центральних органів виконавчої влади, історики, представники громадських організацій.

Організатори штучного голоду запровадили спеціальний режим зберігання документів з метою недопущення витоку інформації про Голодомор та їх знищення, на місцях заборонялося фіксувати реальну кількість смертей, демографічні дані фальсифікувалися. Людей, які насмілювалися говорити про масовий голод в українських селах, піддавали репресіям і кримінальному переслідуванню. Режим вжив усіх заходів, аби стерти пам’ять про трагедію, тож в Радянському Союзі про неї не писали і не згадували. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/310442)


«Наука має бути визнана одним із найперших державних пріоритетів»

Борис Патон: «Наука має бути визнана одним із найперших державних пріоритетів» У Національній академії наук України вручили дипломи та нагрудні знаки лауреатам Державної премії у галузі науки і техніки 2017 року. Подія відбулася за кілька днів до ювілею НАНУ, який відзначатимуть наступного тижня. Того самого дня вітатимуть зі сторіччям очільника Академії, легендарного українського вченого Бориса Патона.

Цього разу 14 присуджених премій отримали 109 лауреатів за роботи, спрямовані на зміцнення обороноздатності та енергетичної незалежності держави, продовження ресурсу вітчизняних літаків, а також автори нових засобів та методів лікування. Загалом на здобуття премії було подано 40 робіт, підсумувала міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Щоб обрати найкращих, було проведено понад сто наукових і науково-технічних експертиз. Серед переможців є представники Національної та галузевих академій наук, університетів, науково-виробничих комплексів. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/310451)

Законотворчість у прямому ефірі

Завтра Державне підприємство «Парламентський телеканал «РАДА» відзначає своє 20-ліття Хоч формально в перший ефір парламентське телебачення вийшло в березні 1999 року, датою свого народження тут вважають 24 листопада 1998-го. Саме цього дня два десятки років тому тодішній очільник законодавчого органу влади Олександр Ткаченко підписав розпорядження про створення Дирекції телерадіопрограм Управління справами Верховної Ради. Пізніше, в 2014-му, дирекцію перетворили на державне підприємство, і телеканал «РАДА» став її правонаступником.

Нині на каналі «РАДА» працює 78 осіб. Здебільшого це інженери, режисери, звукорежисери, яких ви ніколи не бачите. Вони поза кадром, але вони транслюють, показують, записують, монтують... Творчих у штаті лише 15 одиниць. Це журналісти і ведучі. Над створенням якісної картинки працюють також сім операторів.  (читайте у «Голосі України» на 10,11 стр. >>> article/310441)

 

Повний випуск «Голосу України» від 23.11.2018 на сайті http://www.golos.com.ua