Екскурсії до Верховної Ради України з нагоди Дня Державного Прапора України

Новини

24 серпня 2019, 15:55

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вручив нагороди учасникам АТО, волонтерам, учасникам Революції Гідності з нагоди 28-річниці проголошення незалежності України

докладніше
24 серпня 2019, 05:00

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Днем Незалежності України

докладніше
23 серпня 2019, 16:37

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у парламенті відбувся День відкритих дверей

докладніше
23 серпня 2019, 15:31

«Український синьо-жовтий прапор – це символ свободи і незалежності», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в урочистостях з нагоди Дня державного прапора України у Вільнюсі

докладніше
23 серпня 2019, 13:30

Брифінг за результатами засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:02

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
23 серпня 2019, 13:00

Підготовча депутатська група визначилася із датами проведення наступних засідань групи і підгруп

докладніше
23 серпня 2019, 12:56

Підготовча депутатська група затвердила пропозиції щодо складу Лічильної комісії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:52

Затверджено пропозиції щодо складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 12:15

Підготовча депутатська група затвердила перелік Комітетів Верховної Ради України IX скликання

докладніше
23 серпня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 23 серпня

докладніше
23 серпня 2019, 09:15

«Ми підтримуємо політику відкритих дверей для України у Європейському Cоюзі» - Спікер Сеймаса Литви Вікторас Пранцкєтіс під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм

докладніше
22 серпня 2019, 19:02

«Немає більш щирого, більш відчайдушного адвоката України, аніж Литва. Це великий ресурс на шляху до ЄС, який треба дуже цінувати», - А.Парубій

докладніше
22 серпня 2019, 16:55

Програма РАДА провела тренінг для новобраних народних депутатів партії "Голос"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 листопада 2018, 13:59

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України А.Парубій відкрив ранкове пленарне засідання.

Головуючий надав слово представникам депутатських фракцій і груп, які виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

В одному з виступів представник фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул повідомив про виключення зі складу фракції народних депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна.

Народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять видатної оперної співачки Діани Петриненко, які пішла з життя 17 листопада.

Парламентарії продовжили розгляд розпочатого на минулому пленарному тижні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) №6598.

За результатами голосування законопроект не набрав необхідної кількості голосів для прийняття за основу і був відхилений.

Головуючий поінформував народних депутатів про порядок денний засідання,

Наступний проект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними №7267 головуючий поставив на рейтингове голосування. Законопроект не набрав необхідної кількості голосів.

А.Парубій оголосив до розгляду питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Березкіна С.С. Він повідомив, що до Верховної Ради надійшло подання Генерального прокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України С.Березкіна.

Головуючий надав слово Генеральному прокурору Юрію Луценку, який доповів подання.

Ю.Луценко відповів на запитання народних депутатів стосовно тих дій, які вчиняв народний депутат С.Безрезкін і тих доказів, які є у слідства.

Народний депутат Станіслав Березкін надав пояснення щодо подання на нього Генерального прокурора. Він спростував наведені у поданні факти.

Перший заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павло Пинзеник доповів рішення Комітету, який підтримав подання Генеральної прокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Станіслава Березкіна та визнав подання Генерального прокурора на затримання та арешт народного депутата С.Березкіна недостатньо вмотивованим та необґрунтованим.

 

В обговоренні подань взяли участь представники депутатських фракцій і груп.

Із заключним словом виступили Генеральний прокурор Юрій Луценко і народний депутат Станіслав Березкін.

Головуючий поставив на голосування питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата С.Березкіна.

160 народних депутатів при необхідних 226 підтримали це подання.

А.Парубій повідомив Генерального прокурора, що його подання не було підтримано в сесійному залі.

Народні депутати не підтримали низку проектів постанов та законів, запропонованих для включення до порядку денного сесії.

Із заявами виступили представники депутатських фракцій.

Перший заступник Голови Верховної Ради України поінформувала народних депутатів про участь делегації Верховної Ради в сесії ПА НАТО та повідомила, що в 2020 році Парламентська асамблея НАТО вперше проходитиме в Україні, у Києві.

В засіданні оголошена перерва на 30 хвилин.

Після закінчення перерви головуючий оголосив про виключення зі складу депутатської фракцій «Опозиційний блок» народних депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна.

Із заявою від двох фракцій щодо надання захисту тим священникам, які підтримують Українську православну церкву виступив народний депутат Сергій Висоцький.

На прохання Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин з розгляду був знятий блок питань аграрної політики.

Народні депутати розглянули у першому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю) №7266-1.

246 голосами законопроект прийнято за основу.

 

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо передачі, припинення або тимчасового зупинення повноважень органів державного архітектурно-будівельного контролю)".

Законопроектом пропонується встановити чіткі механізми передачі повноважень виконавчим органам з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад.

Проектом передбачається можливість припинення повноважень виконавчих органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад за відповідною заявою органу місцевого самоврядування.

Передбачено можливість тимчасового зупинення повноважень виконавчих органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад за відповідною заявою органу місцевого самоврядування.

Також, проектом акту передбачено тимчасове зупинення повноважень виконавчих органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад за результатами здійснення заходів державного архітектурно-будівельного контролю.

На час припинення та тимчасового зупинення відповідних повноважень виконавчих органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад такі функції здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Проектом Закону передбачено можливість повторної передачі повноважень та відновлення тимчасово зупинених повноважень виконавчих органів з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад.

Проект Закону зареєстровано за №7266-1.

 

Головуючий закрив ранкове засідання.