Новини

12 грудня 2019, 11:28

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 жовтня 2018, 11:55

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко: "Якість і темпи ухвалення законів напряму залежать від впливу активних громадян на депутатів"

 

"Якість і темпи ухвалення реформаторських законів напряму залежать від впливу активних громадян на депутатів", - заявила голова Комітету під час виступу на міжрегіональному марафоні «Роль громадян у політичних реформах України».

У заході, що відбувся 30-31 жовтня у м. Кропивницькому, взяли участь понад 100 громадських активістів та представників місцевого самоврядування з областей Центральної України.

Ганна Гопко відзначила, що Україна змушена одночасно відбивати російську агресію, будувати міцну державність і здійснювати реформи в багатьох ключових сферах. "На всіх трьох напрямках маємо значні успіхи, але і значний опір змінам, і для швидкого та якісного просування далі потрібна єдність реформаторських сил та їх вплив на парламент", - сказала народний депутат.

Зокрема, Ганна Гопко наголосила на важливості ухвалення в цілому Виборчого Кодексу, нових законів про СБУ та інші органи, що працюють у сфері безпеки та оборони, а також закону про державну мову.

Під час перебування в Кіровоградській області народний депутат також побувала в Соколівській об’єднаній територіальній громаді, де відвідала збудовані за кошти громади Центр надання адміністративних послуг та ФАП, а також школу та інші об’єкти соціальної інфраструктури.

У Кропивницькому Ганна Гопко також провела робочу зустріч із депутатами Кропивницької міської ради, присвячену взаємодії парламенту й місцевого самоврядування в процесі децентралізації та здійснення медичної, освітньої й інших важливих реформ.