Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
30 жовтня 2018, 09:17

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Спільний інтерес наших країн лежить у площині агробізнесу, енергетиці, інфраструктурі, ІТ, промисловій співпраці

-   Мінімальні гарантії грошового забезпечення для військовослужбовців

-   Екологічний податок потребує вдосконалення

 

Спільний інтерес наших країн лежить у площині агробізнесу, енергетиці, інфраструктурі, ІТ, промисловій співпраці

«Двостороння торгівля Україна—США невпинно зростає — товарообіг за вісім місяців 2018 року уже збільшився на 16% і становить 2,6 млрд доларів. Ми також розпочали процес приватизації за новим прогресивним законодавством, що створює виняткові інвестиційні можливості і для американських компаній», — підкреслив Перший віцепрем’єр-міністр України — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час зустрічі з Першою офіційною торговельною місією Міністерства торгівлі Сполучених Штатів Америки, яка прибула для пошуку перспективних об’єктів для інвестицій в Україні. (читайте у «Голосі України» на 1,9 стр. >>> article/309365)

Мінімальні гарантії грошового забезпечення для військовослужбовців

У Верховній Раді зареєстровано проект закону «Про внесення змін до статті 9 Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо мінімального розміру посадових окладів військовослужбовців)». Мета ініційованого народними депутатами Юрієм Березою («Народний фронт»), Андрієм Левусом («Народний фронт») та Ольгою Бєльковою (Блок Петра Порошенка) законопроекту — визначити мінімальні гарантії грошового забезпечення для військовослужбовців, у тому числі для військовослужбовців строкової військової служби. А також посилити роль посадового окладу у структурі їх грошового забезпечення, визначити мінімально допустимий розмір посадового окладу. У своєму обґрунтуванні автори законодавчої ініціативи, зокрема, наголошують, що відповідно до Конституції кожен має право на заробітну плату не нижчу від визначеної законом. Проте мінімальний розмір грошового забезпечення для військовослужбовців законом не визначено. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/309341)

Екологічний податок потребує вдосконалення

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за дорученням Голови Верховної Ради Андрія Парубія розглянув звіт Рахункової палати України щодо аудиту ефективності виконання повноважень органами державної влади в частині контролю за повнотою і своєчасністю надходження екологічного податку за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та скидів у водні об’єкти. За висновком Рахункової палати, протягом 2015—2017 років органи державної влади не забезпечили створення ефективної системи контролю за цими викидами. За оцінкою РП, така ситуація склалася, зокрема, через відсутність низки нормативно-правових актів, які мають врегульовувати ці питання. На думку РП, потребують вдосконалення та взаємоузгодження нормативноправового забезпечення адміністрування екологічного податку, встановлення строків проведення інвентаризації викидів та скидів, уніфікація один (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/309328)

Повний випуск «Голосу України» від 30.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua