Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 жовтня 2018, 09:32

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Треба залучати більше партнерів, щоб уберегти світ від російської залежності

- Сенцов — лауреат премії Сахарова

- Діалог Київ — Будапешт: курс на відновлення довіри

 

Треба залучати більше партнерів, щоб уберегти світ від російської залежності

Цього року у Львівському безпековому форумі беруть участь понад чотири десятки експертів та фахівців. У форматі панельних дискусій вони обговорюють тенденції та виклики, які стоять перед світовою спільнотою, зростаючу взаємозалежність країн у сучасному світі та її вплив на світову систему безпеки.

Співголовами заходу виступають заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд та генерал-лейтенант армії США у відставці Фредерік Бенджамін Ходжес. Відкриваючи форум, О. Сироїд пригадала, як на початку 2015 року розпочався діалог, що в кінцевому результаті привів до такої співпраці. Тоді під час розмови із Послом США на запитання, якої допомоги ми потребуємо, парламентарій, за її словами, «абсолютно інтуїтивно» відповіла: «Навчіть нас керувати обороною і розпоряджатися бюджетом». Американський високопосадовець сказав, що знає таку людину й познайомив заступника керівника парламенту з генералом, який пообіцяв допомогти. (читайте у «Голосі України» на 1,2 стр. >>> article/309243)

Сенцов — лауреат премії Сахарова

Український режисер та політичний в’язень Кремля Олег Сенцов став лауреатом премії Сахарова «За свободу думки» 2018 року. Відповідне рішення оголосили учора у Європарламенті. Церемонія нагородження має відбутися 12 грудня у Страсбурзі. Сенцов — перший в історії представник України, якого відзначили цією нагородою. У списку фіналістів також були середземноморські неурядові організації і марокканський активіст Зефзафі. Премія Сахарова «За свободу думки» є щорічною відзнакою Європейського парламенту. Її започатковано 1988 року і вручають у чотирьох областях, зокрема в області захисту прав людини та її основних свобод. (читайте у «Голосі України» на 1,7 стр. >>> article/309254)


Діалог Київ — Будапешт: курс на відновлення довіри

Наступного тижня Будапешт змінить назву посади угорського урядового «уповноваженого із Закарпаття», після чого в МЗС України запровадять схожу посаду. Про це повідомив глава нашого зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін після двосторонньої зустрічі з угорським колегою Петером Сіярто на полях Варшавського безпекового форуму у середу. «Рішення буде наступного тижня, його буде опубліковано в відповідних угорських джерелах. Ми домовилися, що після зміни назви та його публікації ми в нашому міністерстві зробимо не зовсім відповідну, але посаду, що покриватиме транскордонне співробітництво», — зауважив Клімкін.

Також Міністр закордонних справ розповів, що Київ та Будапешт проведуть консульський діалог для врегулювання, зокрема, питання із незаконною видачею угорських паспортів на Закарпатті. Він зауважив, що такі переговори заплановано провести в Угорщині, дата поки узгоджується. «Порушувати Віденську конвенцію про консульські зносини і українське законодавство на території України ми не дамо», — наголосив Клімкін. (читайте у «Голосі України» на 7 стр. >>> article/309246)

 

Повний випуск «Голосу України» від 26.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua